Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Jūra

Ventspilī jūrā pazudis jaunietis

Pirmdien pirms plkst.14 Zilā karoga pludmales peldvietā Ventspilī jūrā pazuda 19 gadīgs jaunietis, aģentūra LETA uzzināja pilsētas Pašvaldības policijā.

Vētra ap jūras kravām?

Situācija jūras kravu pārvadājumu nozarē, pēc daudzu ekspertu domām, norāda uz grūtībām starptautiskās tirdzniecības jomā un globālajā ekonomikā kopumā. Jāuzsver, ka kravu pārvadājumi ar jūras transportu tiek izmantoti ne tikai tad, kad nosūtīšanas un piegādes punktu nesavieno sauszemes ceļi, bet arī tad, kad svarīgākas ir maksimāli zemas transporta izmaksas, nevis piegādes ilgums.

Jūra var nogremdēt kultūras monumentus

Itālijas gleznainā pilsēta Venēcija, vienreizējās akmens statujas Lieldienu salās, Brīvības statuja Ņujorkā, Stonhendža Anglijā un Bvindi Nacionālais parks Ugandā ir tikai daži no dabas un cilvēka radītajiem dārgumiem, kurus apdraud klimata izmaiņas. UNESCO, ANO Vides programmas un ASV bezpeļņas organizācijas Union of Concerned Scientists kopīgi veidotajā ziņojumā Klimata izmaiņu ietekme uz pasaules mantojumu un tūrismu iekļauts 31 Pasaules mantojuma objekts – tie izkaisīti pa 29 valstīm.  

Jūrā Rucavas novadā noslīcis nirējs no Lietuvas

Aizvadītās nedēļas nogalē jūrā pie Nidas, Rucavas novadā, noslīcis kāds Lietuvas pilsonis, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Daiga Valdmane.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide