Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā -2 °C
Skaidrs
Svētdiena, 5. aprīlis
Vidaga, Aivija, Vija

Juris Žagars

Dailes teātra direktors Žagars saglabās amatus Cēsīs

Dailes teātra direktors Juris Žagars (JV) saglabās Cēsu novada domes deputāta mandātu un nepilnas slodzes projektu vadītāja amatu Vidzemes reģionālajā koncertzālē Cēsis, informēja Cēsu novada pašvaldības Komunikācijas un klientu servisa pārvaldes vadītājs Kārlis Pots.

No skatuves uz direktora kabinetu

No 2. marta Dailes teātra valdes locekļa pienākumus sāks pildīt aktieris ar 25 gadu stāžu šai teātrī Juris Žagars. Tas nav pārsteigums, jo tieši Žagars bija publiski zināmākais kandidāts uz šo posteni. Konkursa komisijas priekšsēdētāja, Kultūras ministrijas (KM) valsts sekretāre Dace Vilsone Dienai atzina, ka šī publicitāte konkursa gaitai ir traucējusi, jo komisija kandidātu uzvārdus neizpauž un nav to darījusi arī šajā gadījumā.

Sarunās Smiļģa kabinetā viesosies aktieris Juris Žagars

21. septembrī plkst. 18 ikmēneša LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzeja Sarunās Smiļģa kabinetā viesosies aktieris un Cēsu Mākslas festivāla direktors Juris Žagars, informēja muzeja pārstāvis Jānis Siliņš.

FOTO: Pasniegtas Teātra dienas balvas

Atzīmējot Starptautisko Teātra dienu, kā arī Latvijas teātra dižgara Eduarda Smiļģa 130. jubilejas gadu 30. martā Eduarda Smiļģa Teātra muzejā svinīgā ceremonijā tika pasniegtas balvas par izciliem sasniegumiem teātra mākslā. Tās saņēma aktieri Maija Doveika un Juris Žagars, kā arī dejas pedagoģe Palmīra Dzērve un skatuves runas pedagoģe Aina Matīsa.

Cēsu Mākslas festivāls. Pārdzimšana ziemeļos

Trešajā jūlijā tiks atklāts 9. Cēsu Mākslas festivāls. Tā direktors Juris Žagars stāsta par nepieciešamību izcelties Vidzemes reģiona piesātinātajā kultūrvidē un ieskicē nākotnes idejas

Juris Žagars par aizejošo laiku, Jaungada apņemšanos un nemainīgām vērtībām

Jauno gadu Dailes teātris iesāk ar krievu rakstnieka un domātāja Maksima Gorkija lugas Saules bērni (1905) iestudējumu Dž. Dž. Džilindžera režijā – tas ir dramatisks vēstījums par kādu inteliģences pārstāvju ģimeni, kurai liktenis ir lēmis dzīvot grūtajos pārmaiņu laikos un saskarties ar pūļa un naida briesmīgo seju.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide