Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +5 °C
Apmācies
Otrdiena, 21. janvāris
Agne, Agnese, Agnija

Juris Žagars

Žagars: Dailes teātris nav bezdibeņa malā

Dailes teātris nav "bezdibeņa malā" un turpina funkcionēt ar labām izrādēm, labu aktieru trupu un profesionāliem tehniskajiem darbiniekiem, tomēr tam ir nepieciešamas pārmaiņas, aģentūrai LETA norādīja Dailes teātra aktieris Juris Žagars, atklājot, ka amatu pamest nolēmušajam teātra direktoram neizdevās izveidot iecerēto māksliniecisko padomi.

FOTO: Pasniegtas Teātra dienas balvas

Atzīmējot Starptautisko Teātra dienu, kā arī Latvijas teātra dižgara Eduarda Smiļģa 130. jubilejas gadu 30. martā Eduarda Smiļģa Teātra muzejā svinīgā ceremonijā tika pasniegtas balvas par izciliem sasniegumiem teātra mākslā. Tās saņēma aktieri Maija Doveika un Juris Žagars, kā arī dejas pedagoģe Palmīra Dzērve un skatuves runas pedagoģe Aina Matīsa.

Cēsu Mākslas festivāls. Pārdzimšana ziemeļos

Trešajā jūlijā tiks atklāts 9. Cēsu Mākslas festivāls. Tā direktors Juris Žagars stāsta par nepieciešamību izcelties Vidzemes reģiona piesātinātajā kultūrvidē un ieskicē nākotnes idejas

Juris Žagars par aizejošo laiku, Jaungada apņemšanos un nemainīgām vērtībām

Jauno gadu Dailes teātris iesāk ar krievu rakstnieka un domātāja Maksima Gorkija lugas Saules bērni (1905) iestudējumu Dž. Dž. Džilindžera režijā – tas ir dramatisks vēstījums par kādu inteliģences pārstāvju ģimeni, kurai liktenis ir lēmis dzīvot grūtajos pārmaiņu laikos un saskarties ar pūļa un naida briesmīgo seju.

Lielais vilnis Cēsīs ir klāt

Jaunā Vidzemes koncertzāle, kura svinīgi tiks atklāta sestdien, 31. maijā, publikai piedāvās daudzveidību ar uzsvaru uz laikmetīgo mākslu

Juris Žagars: Cēsīm jākļūst par ideālu dzīvesvietu

Ilgi gaidīto Vidzemes reģiona koncertzāles atklāšanu Cēsīs, kur 31.maijā uzstāsies starptautiska līmeņa zvaigznes, koncertzāles valdes priekšsēdētājs Juris Žagars uzskata par kārtējo pieturas punktu ceļā uz viņa izlolotās vīzijas īstenošanu. Žagars ar domubiedriem apņēmies panākt, lai Cēsis kļūtu par ideālu dzīvesvietu, uz kurieni plūdīs ļaudis no Rīgas un citām Latvijas malām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide