Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kempmayer

Digitālās TV lieta: Atbildīgās personas apzinājās Kempmayer fiktīvo dabu

Daudzu iesaistīto personu rīcības liecināja par ieinteresētību radīt maldīgu priekšstatu par _Kempmayer Media Limited _dalību digitālās televīzijas projektā, lai nākotnē ar viltu Kempmayer tiktu atzīts par digitālās televīzijas projekta vienīgo īstenotāju, liecina aģentūras LETA rīcībā esošais spriedums tā dēvētajā digitālās televīzijas krimināllietā.

Avīze: šobrīd izredzes juridiski pierādīt Šķēles līdzdalību digitālās TV lietā esot mazas

Esot skaidrs, ka desmitus miljonus vērtās digitālās televīzijas (TV) lietas kaldināšana nenotika bez Tautas partijas (TP) līdera, ekspremjera Andra Šķēles līdzdalības, tomēr izredzes to pierādīt juridiski šobrīd varot saukt par mazām – laikraksts Diena trešdien vēsta par šādu ar digitālās TV lietu saistītu profesionāļu atbildi uz jautājumu, vai no Gērnsijas saņemtie dokumenti, kuri apliecina, ka A.

Kriminālprocess par jauno ciparu televīzijas konkursu

Prokuratūra saskatījusi iespējamas noziedzīgas nodarījuma pazīmes arī jaunajā Satiksmes ministrijas rīkotajā ciparu televīzijas konkursā, kur par uzvarētāju tika atzīts valstij daļēji piederošais uzņēmums _Lattelecom, _liecina TV3 raidījuma Nekā personīga esošā informācija. Tālākā izmeklēšana nodota Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide