Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Koris Kamēr...

Koris Kamēr... trešo reizi uzvar Eiropas kormūzikas Grand Prix konkursā

Jauniešu koris Kamēr… galvenā diriģenta Aivja Gretera vadībā savu 30. jubilejas sezonu ir sācis ar uzvaru Eiropas kormūzikas Grand Prix, kas 24. augustā norisinājās Areco, Itālijā, un pulcēja sešu pasaules prestižāko koru konkursu uzvarētājus, informēja kora pārstāve Madara Ambrēna.

Koris Kamēr… izdos albumu Kalpotājs. Blumbergs. Kamēr… un aicina uz koncertizstādēm

Līdztekus koncertizstādēm Kalpotājs. Blumbergs. Kamēr… Latgales vēstniecībā Gors_ 5. maijā, plkst. 18, Rēzeknē un 11., 12. maijā, plkst 18, Dzintaru koncertzālē šopavasar klajā nāks piecpadsmitais kora Kamēr… solo albums, kurā iekļauti visi septiņi šim projektam īpaši radītie skaņdarbi, informēja kora direktore Madara Ambrēna.

Koris Kamēr... triumfē starptautiskā konkursā Tolosā

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības koncertorganizācijas Ave sol jauniešu koris Kamēr… tā galvenā diriģenta un mākslinieciskā vadītāja Aivja Gretera vadībā savu 29. sezonu ir sācis ar spožu uzvaru Tolosas Starptautiskajā koru konkursā Spānijā, kurā bija uzaicināts piedalīties īpašās 50. jubilejas balvas izcīņā, portālu Diena.lv informēja kora pārstāvji. Jauniešu koris Kamēr… konkursā ne vien ieguvis Grand Prix, bet arī skatītāju simpātiju balvu, kā arī izvirzīts dalībai nākamajā Eiropas Grand Prix (EGP) 2019. gadā Areco, Itālijā.

Korim Kamēr... jauna stūre

Par jauniešu kora Kamēr… galveno diriģentu un māksliniecisko vadītāju kļuvis Aivis Greters, kurš iepriekš pildījis kora otrā diriģenta pienākumus. Savukārt kora līdzšinējais mākslinieciskais vadītājs Jānis Liepiņš, kurš kolektīvu vadīja kopš 2012. gada, karjeru turpinās Latvijas Nacionālajā operā un baletā, kā arī pievērsīsies jauniem profesionāliem izaicinājumiem Latvijā un ārvalstīs.

Jauniešu koris Kamēr… koncertē Singapūrā un Taivānā

Jauniešu koris Kamēr… devies koncertturnejā uz Āzijas valstīm, kur kolektīvs mākslinieciskā vadītāja un galvenā diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā no 18. jūlija līdz 2. augustam viesosies festivālos Singapūrā un Taivānā, informēja kora projektu vadītājs Edgars Skarbulis.

Komponiste un kalpotājs

Ilmāram Blumbergam veltītā koncertizstādē skanēs septiņi jaundarbi

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide