Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Krāpšana

Internetā krāpnieki izmanto ar Covid-19 pandēmiju saistītus "āķus"

Pusgada laikā internetā krāpnieki vairākkārt izmantojuši dažādus ar pandēmiju saistītus "āķus" pikšķerēšanai, piemēram, piedāvājot iegādāties zāles pret Covid-19, bet patiesībā izkrāpj cilvēka datus vai naudu, liecina mobilo sakaru Bite Latvija un drošības kompānijas Fortinet apkopotā informācija par pirmo pusgadu.

Sarakste sociālajos tīklos beidzas ar lielas summas zaudējumu

Periodiski Valsts policijā tiek saņemti iesniegumi no sievietēm, kuras sociālo tīklu iepazīšanās vietnēs ir uzsākušas saraksti ar nepazīstamu vīrieti, kurš, iemantojot uzticību, izkrāpis lielu naudas summu, kas bieži vien mērāma vairākos tūkstošos eiro, informē likumsargi.

Izkrāpj naudu, solot miljonu peļņu no gaisa vagoniņiem

Finanšu tirgus uzraugs divreiz izplatījis brīdinājumu neieguldīt naudu uzņēmumu grupā SkyWay Capital, taču kompānija turpina uzrunāt iedzīvotājus, solot ātru peļņu. Lielā nauda nāks no gaisa vagoniņu transporta ieviešanas visā pasaulē, vēsta raidījums Nekā personīga.

PTAC brīdina par Kocher-Finance krāpnieciskajām darbībām

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) brīdina par Kocher-Finance krāpnieciskajām darbībām. PTAC informē, ka ir saņemts paziņojums no Francijas apdrošinātāja Compagnie Francaise D’Assurance Pour Le Commerce Exterieur (Coface) Lietuvas filiāles par krāpnieciskām darbībām, ko īsteno Kocher-Finance, piedāvājot patērētājiem noslēgt aizdevuma līgumu un papildus it kā iegādāties apdrošināšanas sabiedrības Coface kredītu apdrošināšanas polisi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide