Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Kultūras ministrija

KM lūdz piešķirt 60 000 eiro saistībā ar tiesvedību par LNB būvniecību

Kultūras ministrija (KM) lūgusi Ministru kabinetam vērtēt iespēju tai no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem piešķirt 60 000 eiro saistībā ar tiesāšanās izdevumiem lietā par Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) būvniecību, liecina valdībai iesniegtais rīkojuma projekts.

Tiesa no KM piedzen 9,3 miljonus eiro par labu LNB būvniekiem

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa ir daļēji apmierinājusi Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) būvnieku - pilnsabiedrības Nacionālo būvkompāniju apvienība prasību un no Kultūras ministrijas (KM) par labu būvniekiem piedzinusi 9 272 319 eiro, kā arī tiesāšanas izdevumus 60 083 eiro, aģentūra LETA uzzināja tiesā.

KM par simtgades pasākumu tēriņiem atskaitīsies februārī

Nākamā gada februārī Kultūras ministrija (KM) plāno publicēt atskaišu tāmes par valsts finansējuma izlietošanu aizvadītā gada simtgades svinību pasākumos, trešdien Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē sacīja kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK).

Melbārde uzņemas atbildību, ka KM nav skaidrojusi simtgades koncerta izmaksas

Kultūras ministrija (KM) ar Kultūras alianses un nozares valsts pārvaldes iestāžu pārstāvjiem vienojušies, ka turpmāk mākslinieku honorāri tiks atklāti tikai pēc pieprasījuma, nevis norādīti publiski, otrdien preses brīfingā sacīja kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide