Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā 0 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 9. februāris
Simona, Apolonija

Latvijas krievi

Latkovskis: Uz Krievijas uzvaru joprojām cerošajiem būs jāmainās

Tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri joprojām cer uz Krievijas uzvaru, būs jāmainās, nevis tiem, kas aizstāv demokrātiju un Latvijas valstisko neatkarību, sarunā ar aģentūru LETA pauda "Jaunās vienotības" (JV) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis.

Putins man dod darbu

Kamēr pastāv Putina režīms, baltiešiem jāmācās dzīvot informatīvā diskomfortā, saka Lietuvas informatīvo karu eksperts politologs Nerijus Maļukevičs.

Mūsu krievi

Divu kopienu valsts. Divu tautu valsts. Divu informatīvo telpu valsts. Tā par Latvijā dzīvojošo latviešu un krievu šķīrumu nereti tiek skandināts gan medijos un virtuves sarunās, gan no Saeimas tribīnes. Tomēr skats no malas, izrādās, ir krietni optimistiskāks: Glāzgovas universitātes pētnieks Amons Českins secinājis – krievu valodā runājošie Latvijā nebūt nejūtas tuvāki Maskavai.

Vešņakovs apgalvo, ka krievvalodīgie atbalsta Krievijas rīcību; dati rāda pretējo

Ja veiktu aptauju, lai noskaidrotu, vai Latvijas krievvalodīgie atbalsta Krievijas rīcību Ukrainā un Sīrijā, rezultāti liecinātu, ka lielāka daļa to atbalsta, intervijā portālam Meduza sacījis Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs. Tomēr, kā liecina dati, šis vēstnieka apgalvojums vismaz jautājumā par Ukrainu varētu būt nepatiess.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide