Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +22 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 21. jūlijs
Meldra, Meldris, Melisa

Latvijas Kultūras akadēmija

Pirmizrādi piedzīvos divas LKA aktieru kursa izrādes Elmāra Seņkova režijā

3. un 4. maijā pirmizrādi piedzīvos divas Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) Dramatiskā teātra aktiera mākslas 3. kursa studentu izrādes teātra režisora, profesora un kursa vadītāja Elmāra Seņkova režijā. Gan izrāde Moceklis, gan Māceklis ir Mariusa fon Maienburga 2012. gadā sarakstītās lugas Moceklis (Märtyrer) iestudējumi, tomēr divu sastāvu un atšķirīgo tematisko akcentu dēļ jāuztver kā divi atsevišķi, patstāvīgi darbi.

Latvijas Kultūras akadēmijas rektora amatā ievēlēts kinorežisors Dāvis Sīmanis

Šodien, 15. aprīlī, notika Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) Satversmes sapulce, kurā tās dalībnieki uzklausīja rektora amata kandidāta – profesora Dāvja Sīmaņa – piedāvātos LKA stratēģiskos mērķus turpmākajiem pieciem gadiem, kā arī piedalījās debatēs un vēlēja. Satversmes sapulces dalībnieki vienbalsīgi ievēlēja Dāvi Sīmani LKA rektora amatā

LKA studentu izrāde piedalās starptautiskā teātra festivālā Setkání/Encounter Čehijā

Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) teātra režijas mākslas 3. kursa studentes Nellijas Spūles kursa darba izrāde Ei, jūs tur! izvēlēta dalībai prestižajā Starptautiskajā teātra skolu festivālā Setkání/Encounter, kas norisināsies no 16. līdz 20. aprīlim Brno, Čehijā, un to jau 34. gadu rīko L. Janāčeka Mūzikas un skatuves mākslas akadēmija.

Top jauna LKA studentu īsfilma Luna

Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) audiovizuālās mākslas studenti ir uzsākuši aktīvu darbu pie jaunu īsfilmu veidošanas, un viena no tām ir diplomdarba filma Luna, kas pievēršas cilvēka atmiņas izpētei un kas tiks veidota kā estētiska dienasgrāmata, kurā fiksēt personības pieaugšanas liecības.

Konkursam uz Latvijas Kultūras akadēmijas rektora amata vietu virza Dāvi Sīmani

2024. gada 5. februārī noslēdzās Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) rektora amata konkursa atlases otrā kārta, kurā tika vērtēts viens pretendents. Kā rektora amata kandidātu vēlēšanām LKA Satversmes sapulcē LKA Padome nolēmusi virzīt profesoru Dāvi Sīmani, informēja LKA pārstāve Aija Lūse.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide