Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +23 °C
Skaidrs
Trešdiena, 22. maijs
Emīlija

Latvijas lepnuma stāsti 2015

Latvijas lepnuma stāsts: Gaišām vecumdienām laukos

Aiz loga viena no tām ziemas dienām, kad gaisma tā arī neuzaust. Ārā laiks mitrs, drēgns, pelēcīgs. Pa logu redzamas vecas ābeles, kurās šūpojas pa kādam sasalušam ābolam, tos knābā vairāki krāšņi sīļi. Margrieta Lestrādena, nīderlandiete, kas saimnieko Vilhelma Purvīša dzimtajās mājās Vecjauži Cēsu puses Zaubē, spriež, ka, iespējams, koki šeit aug jau kopš mākslinieka bērnības laikiem.

Latvijas lepnuma stāsts: Lai ieraudzītu pasauli bez kara

"Vislielāko gandarījumu dod tas, ka bērni no karadarbības skartās Ukrainas teritorijas sāk apzināties – viņi ir nevis upuri, bet gan cilvēki, kuri būvēs savas valsts nākotni. Diemžēl daudziem bērniem, kuri piedzīvojuši karu, veidojas upura psiholoģija, un ir ļoti labi, ka bērni, pateicoties tam, ka var uzturēties mierīgajā Latvijas vidē, no upura psiholoģijas atbrīvojas," saka organizācijas _Alianse_ Latvija bez bāreņiem valdes locekle Irina Čžou.

Latvijas lepnuma stāsti: Palīdz, kad tas nepieciešams

Laikā, kad norit pretendentu pieteikšana šā gada Latvijas lepnuma balvai, Diena turpina iztaujāt 2014.gada balvu ieguvējus, lai uzzinātu, kā viņiem veicies kopš mirdzošās Ābeles saņemšanas pērn.Mazina aizspriedumusJaunais, dzīvespriecīgais, ar respektējamu sīkstumu apveltītais Mārtiņš Oliņš pērn saņēma Latvijas lepnuma balvu nominācijā Caur ērkšķiem uz zvaigznēm.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide