Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā 0 °C
Apmācies
Trešdiena, 21. februāris
Eleonora, Ariadne

Latvijas Mākslas akadēmija

Latvijas Mākslas akadēmija piedalās jauno dizaineru izstādē Zviedrijā

Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas studenti un pasniedzēji no 6. līdz 10. februārim piedalās Stokholmas mēbeļu izstādē Stockholm Furniture Fair jauno dizaineru sadaļā Greenhouse, kas Skandināvijā ir vadošā mēbeļu un apgaismojuma dizaina un arhitektūras platforma, informēja Latvijas Mākslas akadēmijas pārstāve Laura Ozola.

Norisināsies ikgadējais LMA studentu mākslas darbu tirgus JAUNmarka

Latvijas Mākslas akadēmijas aulā no 2023. gada 16. decembra līdz 2024. gada 7. janvārim norisināsies ikgadējā studentu darbu lielizstāde JAUNmarka, kuras devīze šogad aicina: atrast savu mākslu! Šī būs iespēja novērtēt studentu radošo veikumu, satikt izstādē darbu autorus, kā arī iegādāties mākslas darbus, informēja LMA sabiedrisko attiecību vadītāja Laura Ozola.

BDO jauno mākslinieku balvu saņem māksliniece Agate Tūna

Visaugstāko žūrijas novērtējumu un ceturto BDO jauno mākslinieku balvu šogad saņēma māksliniece Agate Tūna ar instalāciju Tehno-rēgs. Līdz ar šo apbalvojumu māksliniece iegūst arī naudas balvu – 2000 eiro, informēja Latvijas Mākslas akadēmijas sabiedrisko attiecību vadītāja Laura Ozola.

SEB stipendiju glezniecībā šogad saņem māksliniece Katrīna Biksone

Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) ceturtdien, 21.septembrī, pasniegta SEB stipendija glezniecībā - šogad SEB stipendiju un skatītāju simpātiju balvu saņēma jaunā māksliniece Katrīna Biksone, informēja LMA abiedrisko attiecību vadītāja Laura Ozola.

Māksliniekus aicina piedalīties LMA keramikas katedras simtgadei veltītā izstādē

Latvijas Mākslas akadēmijas mākslas vēstures studentu organizētā izstāde No zemes līdz mākslai sadarbībā ar keramikas katedru aicina pieredzējušos un jaunos māksliniekus godināt keramikas katedru simtgades svētkos, interpretējot radīšanas ideju un paužot mūsdienīgu skatījumu uz pirmsākuma tēmu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide