Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +4 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Latvijas Olimpiskā komiteja

LOK prezidenta amata kandidāts Buks: organizācijas vadībai jābeidz būt arogantai

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) līdzšinējai vadībai bija aroganta attieksme pret saviem biedriem un to uzreiz pēc gaidāmajām vēlēšanām nepieciešams mainīt, izdevniecības "Dienas Bizness" kopā ar žurnālu "Sporta Avīze" organizētajā diskusijā otrdien teica LOK prezidenta amata kandidāts Jānis Buks.

KNAB: LOK prezidents nav valsts amatpersona un uz viņu nav attiecināmi likumā noteiktie ierobežojumi

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents un ģenerālsekretārs nav valsts amatpersonas likuma Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā (IKNL) izpratnē, līdz ar to uz šīm personām nav attiecināmi likumā noteiktie ierobežojumi, aizliegumi un pienākumi, aģentūrai LETA atzina Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB).

Nepieciešama skaidra rīcība. Saruna ar LOK prezidentu Žoržu Tikmeru

Nemanot aizritējuši divi sarežģīti gadi, kopš Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) vadības groži ir Žorža Tikmera (65) rokās. Viņš uzsver: lai arī pandēmijas dēļ Latvijas vadošajai sporta organizācijai un tās komandai nav trūcis izaicinājumu, Ukrainā notiekošās karadarbības laikā ir svarīgi pieņemt skaidrus, nepārprotamus lēmumus un rīkoties.

LOK : Latvijas Olimpiskās komandas kopējais sniegums Pekinā ir novērtējams kā labs

Trešdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejas sēdē tika izvērtēti Latvijas Olimpiskās komandas Pekina-2022 sportistu starti XXIV Ziemas Olimpiskajās spēlēs Pekinā. Sēdes laikā katra Olimpiādē pārstāvētā sporta veida federācija iepazīstināja ar savu atlētu snieguma analīzi un pašnovērtējumu. Uzklausot federāciju pārstāvju ziņojumus un rezultātu analīzi, LOK izpildkomiteja novērtēja kopējo Latvijas sportistu sniegumu Pekinā kā labu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide