Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Latvijas Olimpiskā komiteja

LOK apstiprina 2019.gada budžetu 5,7 miljonu eiro apmērā

Šodien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas sesijā tika apstiprināta LOK ieņēmumu un izdevumu tāme 2019.gadam, kur vairāk nekā 70% finanšu līdzekļu tiks novirzīta Olimpisko sporta veidu federāciju atbalstam, aģentūra LETA noskaidroja LOK.

LOK apturēs finansējumu Latvijas Taekvondo federācijai

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejas 11.decembra sēdē pēc LOK Ētikas komisijas ierosinājuma tika izskatīts jautājums par sadarbību ar Latvijas Taekvondo federāciju (LTKF) un tā pārvaldības atbilstību normatīvo aktu prasībām. LOK Izpildkomiteja nolēma apturēt finansējumu LTKF ar 2019.gada 1.janvāri un uzdot LTKF vadībai LOK Izpildkomitejas sēdē 2019.gada februārī ziņot par situācijas attīstību pārkāpumu novēršanā, ētikas normu un sportistu tiesību un interešu ievērošanā.

FOTO: Atklāj 3,2 miljonus vērto Olimpiskā centra peldbaseinu un atpūtas kompleksu

Pēc vērienīgas rekonstrukcijas atklāts Elektrum Olimpiskā centra (EOC) peldbaseins un atpūtas komplekss. Līdztekus 50 m peldbaseinam izbūvēti divi mazie peldbaseini, rekreācijas zona ar četru veidu pirtīm un Rotaļupe. Jaunie peldbaseini primāri paredzēti bērnu peldētprasmju attīstībai un izpratnes veidošanai par drošību ūdenstilpņu tuvumā. Kompleksa modernizācijā investēti 3,2 miljoni eiro.

Eksperimentā noskaidros fizisko aktivitāšu ietekmi uz skolēnu miega kvalitāti

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projektā Sporto visa klase jau otro gadu pēc kārtas tiks veikts divus mēnešus ilgs fizisko aktivitāšu eksperiments. Tā ietvaros noskaidros, cik daudz laika miegam velta bērni Latvijā un kā miega kvalitāti ietekmē skolēnu fiziskās aktivitātes, portālu Diena.lv informēja LOK pārstāvis Mārtiņš Mālmeisters.

LOK un Latvijas Sporta muzejs veidos Olimpiešu goda zāli

Gatavojoties Latvijas simtgades svinībām, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) un Latvijas Sporta muzejs ir ieplānojis izveidot pastāvīgu muzeja ekspozīciju _Latvijas Olimpiešu Goda zāle – Zelts. Sudrabs. Bronza, kura stāstīs par Latvijas Olimpiešu gaitām un sasniegumiem Olimpiskajās spēlēs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide