Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ledus iešana

Vidzemes un Latgales upēs turpinās ledus iešana

Vidzemes un Latgales upēs turpinās palu process, kas sākās februāra izskaņā, liecina Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra, kā arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā informācija.

Ledus iešanas dēļ kāpis ūdens līmenis Ogres lejtecē

Trešdien Ogres upē pie Ogresgala ledus iešanas dēļ ūdens līmenis kāpa par 75 centimetriem, savukārt aizvadītajā naktī tas nav būtiski mainījies, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) operatīvā informācija. Novērojumi tiek veikti stacijā Lielpeči, kas atrodas pie Plūmju ielas Ogresgalā.

Ledus sastrēguma dēļ skatam pazudusi Ventas rumba

Ledum un vižņiem piepildot upi, sestdien tikpat kā nav redzama Ventas rumba, liecina video tiešraide Kuldīgas novada pašvaldības mājaslapā. Arī vietējie iedzīvotāji sociālajos tīklos pauduši izbrīnu, ka nav redzama Ventas rumba. Parasti tas notiek tikai lielos palos.

Hidrologs par plūdiem: Drīzumā tiks sāktas diennakts dežūras

Šobrīd augstākais ūdens līmenis ir Daugavā, un tuvākajās dienās arī tas varētu pārsniegt bīstamo applūšanas robežu, laikrakstam Diena sacīja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) hidrologs Andrejs Zubaničs .

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide