Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ledus skulptūras

FOTO: Iespaidīga ledus skulptūra Saulkrastu pludmalē

Saulkrastu pludmalē apskatāma interesanta ledus skulptūra, kuras autori ir vietējie iedzīvotāji, kas pēc pašu iniciatīvas izveidojuši vides apskates objektu jūras krastā, informē pašvaldībā.

Latviešu darbu atzīst par labāko ledus skulptūru festivālā Vācijā

Daudzgadējs Jelgavas ledus skulptūru festivāla mākslinieciskais vadītājs, tēlnieks Kārlis Īle un Agnese Rudzīte-Kirillova Rostokas piepilsētā Rovershāgenā Vācijā radījuši izstādes Ienāc zemeņu brīnumzemē! centrālo kompozīciju Zemeņu lietus, kas atzīta par labāko.

Lido būs skatāma ledus skulptūru izstāde

No 14. līdz 26. februārim Lido atpūtas centrā būs skatāma Make Ice Art ledus skulptūru ekspozīcija Kur sapņi satiekas, kurā varēs aplūkot profesionālu tēlnieku veidotas ledus skulptūras, kā arī iemēģināt roku ledus meistardarbnīcās. Ar Rīgas domes atbalstu ledus skulptūras pirms Ziemassvētkiem divas dienas bija aplūkojamas Bastejkalnā un izpelnījās lielu rīdzinieku un Rīgas viesu interesi.

Pirmssvētku laikā Bastejkalnā darbosies ledus skulptūru parks

Pirmssvētku laikā, 22. un 23.decembrī rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti ziemas noskaņas baudīt Bastejkalnā, ledus skulptūru parkā Kur sapņi satiekas, kurā būs apskatāmas profesionālu tēlnieku veidotas ledus skulptūras, kā arī dota iespēja iemēģināt roku dažādās meistardarbnīcās, portālam Diena.lv vēsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide