Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Leonīds Kalniņš

Aizsardzības nozares vadība tiksies ar ES Militārās komitejas priekšsēdētāju

Pirmdien, 11.decembrī, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS) un Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš tiksies ar Eiropas Savienības (ES) Militārās komitejas priekšsēdētāju ģenerāli Mihailu Kostaraku, kurš līdz 12.decembrim uzturēsies darba vizītē Latvijā, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas (AM) pārstāve Aiva Kokoriša.

Latvijas drošībai armijā dibinās slepenas specvienības

Pamatojoties uz valsts aizsardzības plānu un mainīgo drošības situāciju pasaulē, Nacionālajos bruņotajos spēkos (NBS) nesen veiktas strukturālas izmaiņas, kas paredz dibināt Speciālo operāciju pavēlniecību un slepenas jaunveidojamas vienības, intervijā aģentūrai LETA atklāja NBS komandieris Leonīds Kalniņš.

Kalniņš: Esam gatavi sākt aizstāvību no pirmās stundas

Atbildot uz jautājumu par Latvijas Nacionālo bruņoto spēku (NBS) kaujas gatavību pēkšņa apdraudējuma gadījumā, proti, vai Latvijas armija ir gatava reaģēt 24-48 stundu laikā, NBS komandieris Leonīds Kalniņš intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta Panorāma norādīja: "Tieši tā, mēs esam gatavi sākt aizstāvību jau no pirmās stundas."

Ģenerālmajors, kurš lepojas ar Latvijas karavīriem

Valstij nebūs militāru apdraudējumu, ja sabiedrība ir konsolidēta un uztur valstiskuma vērtību – intervijā Guntaram Gūtem uzsver Nacionālo bruņoto spēku komandieris Leonīds Kalniņš.

FOTO: Leonīds Kalniņš stājas NBS komandiera amatā

Piektdien, oficiāli stājoties Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera amatā, Leonīds Kalniņš solīja uzturēt augstās NBS kaujasspējas un nodrošināt armijas nesalaužamo garu. Kalniņš sanākušajiem viesiem un karavīriem atzina, ka apzinās vērtību par kuru no šodienas ir pilnā mērā atbildīgs. "Šo vērtību karavīri un zemessargi ir izveidojuši un attīstījuši, sūri strādājot, trenējoties ikdienā un izpildot smagus uzdevumus Latvijā un ārpus tās. Šī vērtība ir Latvijas tautas augstais vērtējums un atzinums un ticība mums," uzsvēra Kalniņš.

Kalniņš: Latvija tiks aizsargāta tikai ar sabiedrības dalību

Ģenerālmajors Leonīds Kalniņš, kuru Saeima ceturtdien oficiāli apstiprināja par no amata aizejošā Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komadiera Raimonda Graubes pēcteci, intervijā Latvijas Televīzijas Rīta Panorāmai uzsvēra - Latvija tiks aizsargāta tikai tad, ja sabiedrība aktīvi piedalīsies valsts aizsardzības spēju veidošanā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide