Laika ziņas
Šodien
Migla

Lidosta Rīga

Lidosta Rīga gatava iesaistīties normatīvo aktu pilnveidē taksometru pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai

VAS Starptautiskā lidosta Rīga sadarbībā ar Satiksmes ministriju ir gatava iesaistīties normatīvo aktu pilnveidošanā, lai uzlabotu lidostas pasažieriem un viesiem sniegto taksometru pakalpojumu kvalitāti un veicinātu konkurenci, komentējot Valsts kontroles (VK) revīzijas ziņojumu par taksometru pakalpojumu organizēšanas lidostā Rīga, aģentūrai LETA pauda lidostas pārstāve Laura Kulakova.

Lidosta Rīga pievienojas Eiropas Aviācijas drošības aģentūras Covid-19 ierobežošanas hartai

Lidosta Rīga pievienojas Eiropas Savienības Aviācijas drošības aģentūras (EASA) Covid-19 ierobežošanas hartai, apliecinot uzņēmuma gatavību strādāt pēc augstākajiem aviācijas nozares epidemioloģiskās drošības standartiem un sadarboties nacionālā un starptautiskā līmenī slimības izplatības risku mazināšanai, informē VAS Starptautiskā lidosta Rīga pārstāve Laura Kulakova.

Wizz Air atsāk lidojumus no lidostas Rīga

Ungārijas zemo cenu lidsabiedrība Wizz Air no pirmdienas atsāk regulāros starptautiskos lidojumus uz un no lidostas Rīga, informē lidostas Komunikācijas vienības vadītāja Laura Kulakova.

Lidosta Rīga gatavojas lidojumu atsākšanai; šogad varētu apkalpot 1,6 miljonus pasažieru

Gatavojoties starptautisko pasažieru lidojumu atsākšanai pēc ārkārtējās situācijas beigām, lidosta Rīga strādā gan pie papildus preventīvajiem pasākumiem lidostas terminālī darbinieku un pasažieru aizsargāšanai un Covid-19 izplatības ierobežošanai, gan pie nepieciešamo personāla un infrastruktūras resursu plānošanas pakāpeniskam lidojumu skaita pieaugumam, portālu Diena.lv informē lidostas pārstāve Laura Karnīte.

Valdība ieguldīs 49,91 miljonu eiro lidostas Rīga pamatkapitālā

Ministru kabinets ceturtdien nolēma VAS Starptautiskā lidosta Rīga pamatkapitālu palielināt par 49,91 miljonu eiro, aģentūru LETA informēja Satiksmes ministrijas Komunikācijas nodaļā. Tāpat nolemts uzņēmuma rīcībā atstāt 2019.gada dividendes 4,51 miljona eiro apmērā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide