Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Māris Martinsons

FOTO: Iemaksāts pusmiljons eiro, Martinsons atbrīvots

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa trešdien saņēmusi apliecinājumu par 500 000 eiro drošības naudas iemaksāšanu Rīgas satiksmes iepirkumu krimināllietā iesaistītā uzņēmēja Māra Martinsona atbrīvošanai no apcietinājuma, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Martinsonu atbrīvos pret 500 000 eiro drošības naudu

Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesa otrdien pieņēmusi lēmumu mainīt drošības līdzekli un pret drošības naudu no apcietinājuma atbrīvot uzņēmēju Māri Martinsonu, vēsta viņa advokāts Didzis Vilemsons, kurš tiesas lēmumu vērtē kā likumsakarīgu soli.

TV3: Amerikam labus ienākumus nodrošina Martinsona ātro kredītu firmas maksātie procenti

Pirms mēneša Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs saistībā ar iespējamiem koruptīviem Rīgas satiksmes iepirkumiem veica 30 kratīšanas un aizturēja septiņus cilvēkus. Starp viņiem bija arī partijas Gods kalpot Rīgai biedrs Aleksandrs Krjačeks, bet kratīšana notika arī tobrīd vēl vicemēra Andra Amerika dzīvesvietā. Ameriks noliedza darījumu vai kādas citas saites ar iespējamo kukuļdošanas shēmas radītāju – Māri Martinsonu. TV3 raidījumam Nekā personīga izdevies noskaidrot, ka Martinsonam piederējuši abi ātro kredītu uzņēmumi, kuru obligācijas Ameriks iegādājies un no kuriem procentu maksājumos saņēmis vairākus simtus tūkstošu eiro – lielāko savu pēdējo gadu ienākumu daļu.

Advokāti noliedz Martinsona un Krjačeka iesaisti noziegumos

Kriminālprocesā par pašvaldības SIA Rīgas satiksme (RS) iepirkumiem apcietināto uzņēmēju Māra Martinsona un Aleksandra Krjačeka advokāti norādījuši, ka viņi aizstāvamie noliedz savu iesaistīti noziegumos, aģentūrai LETA apliecināja Martinsona aizstāvis Didzis Vilemsons un Krjačeka aizstāvis Valdis Ulmanis.

Tiesa apcietina uzņēmēju Martinsonu

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa trešdien piemēroja apcietinājumu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) aizturētajam uzņēmējam Mārim Martinsonam.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide