Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Mazsalaca

Mazsalaca tiesāsies, lai saglabātu patstāvību

Mazsalacas novada dome ir starp tām pašvaldībām, kas vērsusies Satversmes tiesā, apstrīdot Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā paredzēto Mazsalacas pilsētas, Mazsalacas, Ramatas, Sēļu un Skaņkalnes pagasta iekļaušanu Valmieras novadā. Tā vēlas palikt tādā veidolā, kāda tā ir pašlaik.

Skola atvērta visiem bērniem

Mazsalacas vidusskola ir viena no vispārējās izglītības iestādēm, kura piedāvā trīs speciālās izglītības programmas, tostarp bērniem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem. Kaimiņu skolās tāda piedāvājuma nav, tāpēc bieži vien vecāki no blakus novadiem vēlas savus bērnus ar īpašām vajadzībām skolot šeit, nevis, piemēram, sūtīt uz speciālo skolu Valmierā.

Latvijas lepnums: Mazsalacas novada dzimtu tracinātāja Nellija Nurmika

«Jā, esmu dzimtu tracinātāja,» uzsverot, ka ne jau vienīgā strādājusi pie mazsalaciešu dzimtas koku apzināšanas, saka Nellija Nurmika. Viņas rokasspiediens ir ciešs kā melnā vēža spīles. Bet tieši stingrais rakstura tvēriens bijis tas, kurš pārējos mudinājis iesaistīties un neatmest ar roku Nellijas Nurmikas idejām.

Mazsalacas pašvaldībai grūtības izmaksāt algas

Problēmas ar algu izmaksām radušās Mazsalacas novada pašvaldībai, kurai _Latvijas Krājbankā _ir iesaldēts pamatbudžeta konts un lielākā daļa tekošo līdzekļu, pastāstīja pašvaldības ekonomiste Aivita Zunda.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide