Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Mežonīgā pilsēta

Neizlec/piedalies! Izrādes Mežonīgā pilsēta recenzija

Mežonīgā pilsēta – ne īsti atšķetināts krimiķis, ne īsti pašpietiekams pasaulīgo savdabju panoptikums.Vintāža, nuārs, oldskūls, trešs - visi šitie modīgie estētiskas parodijas apzīmējošie vārdeļi pielāgojami amerikāņu pulp-fiction jeb lubeņlektīras kriminālā atzara klasiķim Džimam Tompsonam (1906-1977), un viņš, kā jau rūdīts dzērājs, itin nemaz neapvainosies, uzzinājis, ka jau dažus pāris desmitus gadu skaitās kulta rakstnieks.

Dailes teātra izrāde Mežonīgā pilsēta fotogrāfijās

11. maijā Dailes teātrī pirmizrādi piedzīvos Džima Tompsona kriminālmelodrāma Mežonīgā pilsēta, ko iestudē režisors Gatis Šmits.Džima Tompsona populārais kriminālstāsts ir smieklīga un reizē smeldzīga versija par lasītāju un skatītāju iecienītajiem detektīvromāniem un to varoņiem.

Dailes teātrī top kriminālmelodrāma Mežonīgā pilsēta

11. maijā Dailes teātrī pirmizrādi piedzīvos Džima Tompsona kriminālmelodrāma Mežonīgā pilsēta, ko iestudē režisors Gatis Šmits, vēsta teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva.Džima Tompsona populārais kriminālstāsts ir smieklīga un reizē smeldzīga versija par lasītāju un skatītāju iecienītajiem detektīvromāniem un to varoņiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide