Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Moldova

Laika mašīna – trolejbuss

Eiropas nabadzīgākā valsts Moldova savas pērles atklāj tikai nedaudziem tūristiem. Tiem, kuri uzdrīkstas ceļot uz vietu, par kuru nav atrodams tūrisma ceļvedis, un tiem, kuri piedzīvojumus vērtē augstāk par komfortu

Moldova varētu izstāties no NVS

Moldovas parlaments gatavojas izskatīt lēmumprojektu par valsts izstāšanos no Neatkarīgo valstu sadraudzības (NVS), šāda soļa iemeslu vidū nosaucot Krievijas agresiju 1992.gadā un Ukrainas teritorijas daļas aneksiju.

Moldovas Konstitucionālā tiesa atstādina prezidentu

Moldovas Konstitucionālā tiesa apturējusi prezidenta Igora Dodona pilnvaras, jo viņš divreiz noraidījis premjerministra piedāvātās kandidatūras piecu ministru un divu vicepremjeru amatiem.

Moldovā plēšas par karavīru dalību mācībās

Moldovas promaskaviskā prezidenta Igora Dodona un prorietumnieciskās valdības nesaskaņas padziļinās. Šajā nedēļā abi varas atzari nāca klajā ar pretrunīgiem paziņojumiem par moldāvu karavīru dalību NATO organizētajās militārajās mācībās kaimiņvalstī Ukrainā, piektdien lasāms laikrakstā Diena. Kopš Dodona uzvaras pērn novembrī notikušajās Moldovas prezidenta vēlēšanās valsts galva un premjerministra Pāvela Filipa valdība centušies īstenot atšķirīgu ārpolitisko kursu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide