Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Murjāņu sporta ģimnāzija

Izvirzītas vismaz trīs versijas par Covid-19 Murjāņu sporta ģimnāzijas uzliesmojuma avotu

Ir izvirzītas vairākas hipotēzes par to, kā desmit Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēkņi un viens treneris varētu būt inficējušies ar Covid-19, tomēr neviena no versijām pagaidām nav apstiprināta, ceturtdien sacīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Vispirms jāizremontē tualetes

"Mans nolūks ir panākt, lai Murjāņu Sporta ģimnāzijas audzēkņiem apstākļi uzlabojas. Piemēram, ir ļoti lielas problēmas ar sanitārajiem mezgliem. Patlaban kopmītnēs nav normālu tualešu, ir dažas uz visiem audzēkņiem," saka jaunā Murjāņu Sporta ģimnāzijas direktore Ingrīda Amantova, secinot, ka patlaban ģimnāzija ir tieši tādā pašā stāvoklī kā sešdesmitajos gados. "Jāņem vērā, ka tad, kad skolu cēla, nebija ne tādu iespēju, ne arī prasību. XXI gadsimtā normāla tualete ir elementāra prasība," viņa saka.

Murjāņu Sporta ģimnāzijā vadības maiņa

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) izsludinātajā atklātajā konkursā uz Murjāņu Sporta ģimnāzijas direktora amatu konkursa komisija par piemērotāko kandidāti atzinusi Ingrīdu Amantovu, kura darbu šajā amatā sāks tuvākajā laikā, portālam Diena.lv pavēstīja ministrijā. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide