Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +24 °C
Skaidrs
Trešdiena, 22. maijs
Emīlija

Nārsts

Lašveidīgo zivju nārsta laikā visvairāk nelegālu zivju ieguves rīku atklāts Kurzemē

Oktobrī, lašveidīgo zivju nārsta laikā, Valsts vides dienests (VVD), veicot 151 pārbaudi, atklājis astoņus administratīvos pārkāpumus, no kuriem pieci bija makšķerēšanas noteikumu pārkāpumi un trīs rūpnieciskās zvejas noteikumu pārkāpumi, aģentūru LETA informē VVD sabiedrisko attiecību speciāliste Aija Jalinska.

Lorupe brīva nārstam!

  Šonedēļ Siguldā DnB NORD Vides glābšanas komanda turpināja ūdensceļu atbrīvošanu zivju nārstam, attīrot no nosprostojumiem Lorupi. Tagad upe ir brīva lašveidīgajām zivīm, kas oktobrī un novembrī varēs droši doties uz savām ikru nēršanas vietām. 

DnB NORD Vides glābšanas komanda atbrīvos Lorupi

20. oktobrī DnB NORD Vides glābšanas komanda kopā ar Gaujas Nacionālā parka (GNP) Jaunajiem reindžeriem Lorupes gravā turpinās darbu pie zivju nārsta ceļu atbrīvošanas, šoreiz cīnoties ar Lorupes ceļā izveidoto mākslīgo aizsprostu, kas draud apturēt lašveidīgo zivju nārstu šajā upē.

Vides glābšanas komanda atbrīvo ceļu nārstam

DnB NORD Vides glābšanas komanda viesojās Salacgrīvas apkaimē un attīrīja Salacas pieteku Noriņu. Komandas uzdevums bija attīrīt zivju ceļu, lai zivis līdz ar nārsta sezonas sākumu varētu nokļūt ikru nēršanas vietās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide