Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Neste

Galvenais izaicinājums ir klimata pārmaiņas

"Klimata pārmaiņas ir globāls izaicinājums, kas ietekmē visu pasauli, šo pārmaiņu sekas ir redzamas visur: tie ir plūdi, mežu ugunsgrēki, viesuļvētras. Visi saprot, ka, ja netiks sperti aktīvi soļi klimata pārmaiņu mazināšanai un ilgtspējības nodrošināšanai, situācija kļūs tikai sliktāka," uzskata degvielas nozares uzņēmuma Neste viceprezidente ilgtspējas jautājumos Salla Ahonena.

Rūpes par vidi maina tautsaimniecību

Latvijas iedzīvotājiem, iegādājoties degvielu un citas preces, ļoti būtisks izvēles kritērijs ir pēc iespējas zemāka cena, taču aizvien vairāk uzmanības tiek pievērsts arī tam, lai prece būtu draudzīga videi, Dienai teic SIA Neste Latvija valdes loceklis Armands Beiziķis.

Degvielas cenu samazina par diviem centiem litrā

Degvielas tirgotāji Statoil Fuel & Retail Latvia un SIA Neste Latvija samazinājuši benzīna un dīzeļdegvielas cenas par diviem centiem litrā, aģentūru LETA informēja uzņēmumos.Statoil Fuel & Retail Latvia degvielas kategorijas vadītājs Armands Žubulis norāda, ka, sekojot tālākam naftas produktu (benzīna un dīzeļdegvielas) cenu samazinājumam pasaules biržās, degvielas cenas uzņēmuma staciju tīklā šodien ir samazinātas par diviem centiem gan benzīnam, gan dīzeļdegvielai.

Atkal pazemina degvielas cenas - benzīnam par trīs centiem litrā, dīzelim - par vienu

Sekojot līdzi naftas produktu cenu kritumam pasaulē, gan SIA Neste Latvija, gan Statoil Fuel & Retail Latvia šodien kārtējo reizi samazina degvielas cenas - benzīnam par trim centiem un dīzeļdegvielai par vienu centu, aģentūru LETA informēja uzņēmumos.Neste uzsver, ka, salīdzinot ar šī gada augstāko cenu līmeni dīzeļdegvielai martā un benzīnam jūnijā, Neste Futura 95 un Neste Futura 98 benzīna cenas samazinājušās par 20 centiem litrā, savukārt Neste Futura dīzeļdegvielas cena - par 17 centiem litrā.

Par santīmu kāpušas degvielas cenas

Latvijas lielākie degvielas tirgotāji šodien paaugstinājuši gan benzīna, gan dīzeļdegvielas cenas, liecina Nozare.lv apkopotā informācija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide