Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +20 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 25. jūlijs
Jēkabs, Žaklīna

Niks Matvejevs

"Man Čaks ir tikai mažorā"

Aleksandra Čaka piemiņas zīmi pagājušajā gadā no dzejnieka muzeja par viņa darbu popularizēšanu saņēmušais mūziķis Niks Matvejevs savulaik nemaz neesot bijis Čaka cienītājs. Vēl vairāk - šī dzeja sākotnēji absolūti nav likusies interesanta un viņš to ignorējis, jo asociācijas par šo autoru izveidojušās bērnībā daudz dzirdētā Miglā asaro logs iespaidā.

Austrumu robežā top muzikāla izrāde pieaugušajiem Ezītis miglā

15. un 16.februārī plkst.19 teātra klubā Austrumu robeža pirmizrādi piedzīvos muzikālā izrāde pieaugušajiem par īstu draudzību Ezītis miglā, kurā uz vienas skatuves satiksies aktieris Arnis Līcītis ar Mārtiņu Vilsonu un dziedātāju Niku Matvejevu.Izrāde tapusi, M.Vilsonam radoši interpretējot Sergeja Kozlova pasaku motīvus, savukārt režiju veidojuši Mārtiņš un Zane Vilsoni.

RLB aicina uz koncertu Lai priecīgi Ziemassvētki!

Rīgas Latviešu biedrības Mūzikas komisija laipni ielūdz bērnus, vecākus, vecvecākus, draugus, Rīgas viesus Rīgas Latviešu biedrības Baltajā zālē 16. decembrī plkst. 14 noklausīties koncertu Lai priecīgi Ziemassvētki.

Nika Matvejeva jaunā koncertprogramma - Vēstules Dievam

Dziedātājs Niks Matvejevs šajos Ziemassvētkos klausītājus iepriecina ar jaunu koncertprogrammu – Vēstules Dievam. Piektdien notiks Ziemassvētku koncertsērijas pirmizrāde – Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcā, bet decembrī tā būs dzirdama vēl vairākās Latvijas baznīcās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide