Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +11 °C
Apmācies
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

Noass

Mākslinieki Krišs un Dzintars Zilgalvji piedalās izstādē Ņujorkā

Mākslas centra Noass mākslinieki Krišs Zilgalvis un Dzintars Zilgalvis piedalās starptautiskā izstādē ARCHIVIUM Lipani galerijā Ņujorkā, ASV ar mākslas projektu Šodien un rīt, kas būs skatāms līdz pat 28. jūlijam, informēja mākslas centra pārstāve Keitija Eizenbārde.

Mākslas centrā Noass atklās grieķu mākslinieku izstādi

Par godu Latvijas un Grieķijas diplomātisko attiecību simtgadei un Grieķijas Republikas prezidentes Katerinas Sakellaropulas vizītei Latvijā peldošajā mākslas centrā Noass 3. jūnijā plkst. 18.00 tiks atklāta grupas izstāde Vai tam ir nozīme?” (Does it matter?).

Sīzifs, kurš veļ savu akmeni

Mākslinieka Kirila Panteļejeva izstāde 5 istabas liecina par viņa profesionālajām prasmēm un sava darba mīlestību. Ekspozīcija ir uztverama arī kā mājiens par nomācošo dīkstāvi pandēmijas laikā

Tiks atklāta Kirila Panteļejeva izstāde 5 istabas

Otrdien, 27. jūlijā, plkst. 19 mākslas centrā Noass tiks atklāta mākslinieka Kirila Panteļejeva izstāde 5 istabas, kura caur dažādos medijos veidotiem darbiem ievedīs pārdomās par izmaiņām ikdienas un nākotnes perspektīvā, kas radušās pandēmijas iespaidā. Izstāde būs aplūkojama līdz 15. septembrim. Daļa no ekspozīcijas apmeklētājiem būs pieejama jebkurā diennakts laikā, informēja mākslas centra pārstāve Gita Jankovska.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide