Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Nodokļi

Valdības komiteja atbalsta bargākus sodus par nodokļu pārkāpumiem

Ministru kabineta komiteja pirmdien atbalstīja Finanšu ministrijas (FM) izstrādātos grozījumus likumā par nodokļiem un nodevām, paredzot bargākus sodus par pārkāpumiem nodokļu jomā. Grozījumi paredz papildināt likumu ar jaunu nodaļu, kurā noteikti administratīvie pārkāpumi nodokļu jomā un noteiktas kompetentās iestādes, kurām piekritīga administratīvo sodu piemērošana.

Nākotnē varētu ierobežot skaidras naudas darījumus

Saeimas budžeta un finanšu (nodokļu) komisija pirmdien lēma virzīt izskatīšanai pirmajā lasījumā grozījumus likumā par nodokļiem un nodevām, kas paredz būtiski samazināt darījumu skaitu ar skaidru naudu.

Gandrīz trešdaļa britu miljardieru pārcēlušies uz nodokļu patvēruma valstīm

Gandrīz trešdaļa Lielbritānijas miljardieru ir pārcēlušies vai gatavojas pārcelties uz tā dēvētajām nodokļu patvēruma valstīm, liecina ceturtdien laikrakstā The Times publiskotie izmeklēšanas rezultāti. Laikrakstā teikts, ka Lielbritānijas turīgākie iedzīvotāji pēdējo desmit gadu laikā no Lielbritānijas Valsts kases slēpuši vairākus miljardus sterliņu mārciņu.

Finanšu ministrija rosina pārskatīt nodokļu atvieglojumu sistēmu

Latvijā nodokļu atvieglojumu dēļ valsts budžetam ik gadu iet secen aptuveni 2,5 miljardu eiro ieņēmumi, tāpēc Finanšu ministrija (FM) rosina pārskatīt nodokļu atvieglojumu sistēmu, trešdien Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēdē atzina ministrijas pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide