Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Pakalpojumi

Pētījums: 74 % iedzīvotāju lietot e-pakalpojumus motivē iespēja ietaupīt laiku

2018. gadā ievērojami pieaugusi sabiedrības informētība par iespējām valsts un pašvaldību pakalpojumus pieteikt elektroniski, liecina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pētījums, kas veikts sadarbībā ar SIA Jaunrades laboratorija un Kantar TNS. Iepriekšējo trīs gadu laikā kādu no pakalpojumiem valsts vai pašvaldību iestādēs ir pieteikuši 86 % Latvijas iedzīvotāju. Kā galveno motivāciju e-pakalpojumu lietošanā vairākums aptaujāto (74 %) norādījis laika ietaupīšanas faktoru.

Pērn audzis iedzīvotāju sūdzību skaits par elektroapgādi

Iedzīvotāji par dabasgāzes un siltumapgādes pakalpojumiem sūdzas ievērojami mazāk, turpretim elektroapgādes jomā vērojams neliels sūdzību skaita pieaugums, informē Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK).

Iztikas minimuma rādītājs jūnijā atkal sasniedzis jaunu rekordu - 180,43 latus

Jūnijā iztikas minimuma rādītājs atkal sasniedzis jaunu rekordu - 180,43 latus, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) publicētā informācija.Iztikas minimuma rādītājs kāpj jau vairākus mēnešus pēc kārtas - aprīlī rādītājs bija 177,44 lati, maijā tas pieauga līdz 177,9 latiem. Šogad jūnijā salīdzinājumā ar pērno jūniju iztikas minimums ir par 2,53 latiem augstāks.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide