Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +11 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

Pasākumi

Nākamnedēļ sāksies Rīgas vasaras kultūras programma

Ar apkaimju svētkiem Vecmīlgrāvī un pasākumiem Vērmanes un Viesturdārzā, nākamnedēļ sāksies Rīgas vasaras kultūras programma. Šī Rīgas vasara tiks aizvadīta drosmes un prieka zīmē. Jūlijā un augustā pilsētas parkos, ielās un apkaimēs tiks radīti mirkļi un vietas, kur rīdziniekiem un pilsētas viesiem sastapties ar kultūru, smelties iedvesmu un modināt drosmi.

Līdz augusta beigām skatītāji var atgūt naudu par biļetēm uz kultūras pasākumiem

Skatītāji, kuri epidemioloģisko drošības pasākumu dēļ nevar apmeklēt kultūras pasākumus, var līdz augusta beigām nodot biļetes kasēs, ja tās iegādātas līdz jauno drošības pasākumu ieviešanai, proti, līdz 15.jūnijam, aģentūru LETA informēja Kultūras ministrijas (KM) Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.

Džezs kā pārsteidzoša kultūru apmaiņa

Starptautiskais improvizācijas, džeza un globālās mūzikas festivāls Rīgas ritmi 2021 norisināsies no 30. jūnija līdz 3. jūlijam klātienē, vienlaikus četrās galvaspilsētas vietās. Galvenie ārzemju viesmākslinieku koncerti notiks VEF Kultūras pilī.

TIEŠRAIDE: Latvijas Pasākumu foruma izcilības balva 2020

24. marta vakarā, pulksten 19.00 tiešraidē virtuāli tiks pasniegta pirmā Latvijas Pasākumu foruma izcilības balva 2020. Savukārt pulksten 18.00 būs skatāma sarkanā paklāja tiešraide, kurā pasākumu nozares profesionāļi virtuāli satiksies, lai kopīgi sagatavotos svinīgajai ceremonijai.

Epidemiologi ir skeptiski, ka tuvākajā laikā teātri varētu vērt durvis

''Es vakar biju teātrī uz lielisku izrādi,'' stāsta viena kundze otrai, kura savukārt atbild: ''Bet es vakar filharmonijā baudīju simfoniskās mūzikas koncertu.'' Abas, apmainījušās kultūras iespaidiem, vēl tikai piebilst, cik viegli bijis divpadsmit stundu laikā pirms pasākuma veikt bezmaksas Covid-19 testu. Vienīgais, bijis jāatceras, ka līdztekus ieejas biļetei nepieciešama ID karte un negatīvs tests.

Par spīti krīzei, pasākumu organizēšana turpinās

Pasākumu rīkošanas jomu Covid-19 krīze ir skārusi ļoti smagi. Tomēr tūrisma ekspertu sniegtā informācija liecina, ka dažādi pasākumi šoruden jau notiek, kā arī tiek plānoti nākotnē.

Māksla ātri kļūt par savējo

''Pasākumu vadītājs ir kā pelēkais kardināls – pozitīvā nozīmē. Godkārei mazliet jābūt, bet slava nav pašmērķis. Varētu šķist, ka šis arods ir viena vienīga ballīte, bet tas ir darbs, uz kuru nedodas izklaidēties. Manuprāt, pasākumus var vadīt, ja tas ir hobijs un sirdslieta,'' uzskata Zigmunds Freibergs, zīmola Jautrie pasākumi vadītājs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide