Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

PK futbolā 2018

Futbola līdzjutējs atvainojas par uzklupšanu DW reportierei

Vācu medija Deutsche Welle spāņu valodas versijas reportiere, Kolumbijas žurnāliste Džulieta Gonzalesa Terana saņēmusi atvainošanos no Ruslana, kurš Krievijā TV tiešraides laikā pieskāries viņas krūtīm un noskūpstījis.

Argentīnas izlases galvenais treneris Sampaoli lūdz piedošanu par zaudējumu horvātiem

Pēc ceturtdien Pasaules kausā piedzīvotā zaudējuma pret Horvātijas futbola izlasi Argentīnas galvenais treneris Horhe Sampaoli argentīniešu faniem lūdza piedošanu. Jau ziņots, ka Argentīnas valstsvienība, kas ir pašreizējā pasaules vicečempione, ar 0:3 D apakšgrupas mačā negaidīti piekāpās Horvātijai. Argentīnai pašlaik ir viens punkts divos mačos un tā riskē sensacionāli netikt Pasaules kausa izslēgšanas turnīrā.

Futbola fans tiešraides laikā uzmācas sporta žurnālistei

Kolumbijas žurnāliste Džulieta Gonzalesa Terana, kura veido reportāžas no Pasaules kausa futbolā finālturnīra medija Deutsche Welle spāņu valodas versijai, pildot darba pienākumus, piedzīvojusi ļoti nepatīkamu brīdi - kāds futbola līdzjutējs viņu tiešraides laikā apgrābstīja un noskūpstīja. Žurnāliste spēja saglabāt mieru un turpināja reportāžu, bet nu pēc notikušā paudusi viedokli par līdzjutēja izdarībām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide