Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Politiskās partijas

Partijām krīze nav arguments

Lai gan pagaidām nav skaidrs, vai un kādā mērā valdība koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 radītās krīzes seku dēļ būs spiesta pārskatīt šī gada budžetu, jau ir skaidrs, ka valsts ekonomiku šī krīze iespaidos būtiski, ietekmējot daudzas tautsaimniecības jomas. Likumsakarīgi, ka rodas jautājums, vai šajos apstākļos solidaritātes vārdā varētu tikt pārskatīts pērn palielinātais finansējums politiskajām partijām.

Saeimā ievēlētās partijas nākamgad varētu saņemt 4,1 miljonu eiro

13.Saeimā ievēlētās partijas 2020.gadā valsts finansējumā varētu saņemt 4 119 581 eiro, no kuriem visvairāk - 800 000 eiro - pienāksies partijai Saskaņa , bet vismazāk partijai Jaunā Vienotība (JV), kura varētu saņemt 416 535 eiro, aģentūrai LETA skaidroja Tieslietu ministrijā.

Ventspilī dibināta jauna partija Laiks pārmaiņām

Ventspilī ceturtdien nodibināta jauna reģionālā politiskā partija Laiks pārmaiņām, kuras dibināšanas iniciatore ir Inga Antāne ar domubiedriem, vēsta partijas pārstāve Inese Ozoliņa.

Partiju šķilšanās laiks

Vaimanātāju un činkstētāju izdomāts stereotips, ka neviens godīgs cilvēks politikas dubļos negrib iekšā līst. Neko negūs, vien apcūkos savu nātno, godīgo uzvalciņu. Tādas runas piedien kompleksainiem neveiksminiekiem vai... bail pat teikt – iespējamiem Kremļa aģentiem.

Bordānam arī būs savs kandidātu saraksts

Bijušā tieslietu ministra Jāņa Bordāna vadītā Jaunā konservatīvā partija (JKP) startēs Saeimas vēlēšanās ar atsevišķu sarakstu. Pēc sarunām ar citiem politiskajiem spēkiem tādu lēmumu šonedēļ pieņēmusi partijas valde, kuras priekšsēdētājs Bordāns Dienai paskaidroja, ka partijai ir būtiskas nacionāli konservatīvās vērtības un sava pozīcija, kas orientēta uz jaunu politisko kultūru. Var secināt, ka sabiedrotos šīs politikas īstenošanā nav izdevies atrast.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide