Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Rīgas Motormuzejs

Rīgas Motormuzeja ekspozīciju papildina Porsche 356B

Rīgas Motormuzejā nule eksponēto Porsche 356B 2013.gadā Šveicē iegādājās kāds seno spēkratu kolekcionārs no Latvijas. Kā jau sporta automobilim pienākas, tas piedalījies dažādos Šveices retro rallijos, Nuvolari rallijā Itālijā, kā arī Latvijas Antīko automobiļu kluba rīkotajos pasākumos un braucienos, par ekspozīcijā iekļauto vērtību vēsta Rīgas Motormuzejs.

Valsts svētkos Rīgas Motormuzejā varēs iepazīt militāro tehniku

Atzīmējot Lāčplēša dienu, laikā no 11. līdz 14.novembrim Rīgas Motormuzejā varēs aplūkot militāro tehniku, ar kuru Latvijas bruņotie spēki uzsāka savu atjaunoto darbību pēc valstiskās neatkarības atgūšanas deviņdesmito gadu sākumā. Ikdienā šie eksponāti muzeja apmeklētājiem nav pieejami. 

Darbību atsāks Rīgas Motormuzeja filiāle Bauskā

Maijā darbību atsāk Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle. Atšķirībā no mātes uzņēmuma – Rīgas Motormuzeja, kur pamatā ir vieglie auto  – Bauska ir specializējusies lauksaimniecības un kravas tehnikas eksponēšanā.  Muzejā ir tādi unikāli eksponāti kā traktori Forg Fordson un Lanz Buldog, kā arī paaugstinātas caurgājamības vieglie automobiļi Pobeda M-72 un Mosvič 410 H.

Rīgas motormuzejam dāvina unikālu 1961.gadā izgatavotu minimotociklu

Rīgas motormuzejs gada sākumā saņēmis dāvinājumu – 1961.gadā Rīgā uzbūvēto minimotociklu Mikrons, informē Motormuzeja pārstāvji. To muzejam ziedojis Valdis Eglītis, kura tēvs Teodors Eglītis bija šā motocikla konstruktors un izgatavotājs. Motociklu izgudroja un vienā eksemplārā uzbūvēja VEF inženieris T.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide