Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rudens kamermūzikas festivāls

Rudens kamermūzikas festivālā koncertēs Tomass Gūlds, Daumants Liepiņš un kvartets Quatuor Modigliani

Rudens kamermūzikas festivāla koncertos, kas notiks no 9. līdz 20. oktobrim Rīgā, Talsos, Daugavpilī, Madonā un Jūrmalā, klausītājus gaida tikšanās ar pasaulslaveniem kamermūzikas ansambļiem – Quatuor Modigliani un Ensemble Raro, ar spožiem solistiem - franču čellistu Žanu Gijēnu Keirasu un britu vijolnieku Tomasu Gūldu, kā arī ar jauno talantīgo latviešu pianistu Daumantu Liepiņu un kamerorķestri Sinfonietta Rīga. Festivāla patrons – komponists Pēteris Vasks.

Rudens kamermūzikas festivālā izskanēs koncerts Brāmss iedvesmo Plakidi

Rudens kamermūzikas festivāla ietvaros 18. oktobrī Mazajā ģildē plkst. 19 notiks koncerts Brāmss iedvesmo Plakidi, kurā tiks atskaņota Pētera Plakiža iemīļotā Johannesa Brāmsa mūzika, kā arī viņa paša leģendārais Veltījums Brāmsam, iformēja Latvijas koncertu sabiedrisko attiecību speciāliste Rinta Bružēvica.

Airē mūzikas laivu vienā virzienā

"Neierobežots iztēles lauks un mūziķu rīcībā esošā skaņu krāsu palete. Neticami atšķirīgu personību spēja saplūst mūzikā ir apbrīnojama," tā diriģents Normunds Šnē raksturo Belčas kvartetu no Londonas, kurš 5. oktobrī Dzintaru koncertzālē atklās Rudens kamermūzikas festivālu.

Baiba un Lauma Skrides viesosies Latvijā ar jaunu koncertprogrammu

Latvijas Koncertu organizētajā Rudens kamermūzikas festivālā 11. oktobrī Lielajā ģildē klausītājus gaida tikšanās ar izcilajām mūziķēm - Baibu un Laumu Skridēm, kuras Latvijā viesosies Skride Quartet sastāvā, informēja koncerta pārstāve Rinta Bružēvica.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide