Laika ziņas
Šodien
Migla
Trešdiena, 10. augusts
Inuta, Brencis, Audris

Sabiedriskie mediji

Par pirmo sabiedrisko mediju ombudu ievēlē Andu Rožukalni

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu ombuda amatā vienbalsīgi ievēlējusi Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultātes dekāni, Latvijas Mediju ētikas padomes locekli Andu Rožukalni, portālu Diena.lv informēja SEPLP.

Sabiedriskajiem medijiem būs jānodrošina raidlaiku Satversmes pamatvērtībām un sabiedriski nozīmīgiem paziņojumiem

Sabiedriskajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem pēc iespējas būs jānodrošina bezmaksas raidlaiku Satversmes pamatvērtības izskaidrojušiem vēstījumiem, sabiedriski nozīmīgiem paziņojumiem un sludinājumiem un aicinājumiem uz labdarību, paredz šodien Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā atbalstītais priekšlikums topošajā sabiedrisko mediju likumā.

Vai sapņu pilis no rīta nesabruks ?

Dažas pazīmes liecina, ka pavisam drīz mūs sagaida jauna, skaista dzīve, jo teju jau finiša taisni sarkaniem vaigiem sasniedzis maratonists ar jauno sabiedrisko mediju likumu stafetes kociņa vietā. Vai tas nozīmēs arī labāku dzīvi sabiedriskajiem, nesabiedriskajiem medijiem un sabiedrībai kopumā? Par to spriest pāragri. Tomēr jau tagad skaidrs, ka būs pārmaiņas. SestDiena lūko, kādas tās būs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide