Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +9 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 22. oktobris
Irīda, Īrisa, Airisa

Sarkandaugava

Sūdzas par dienestu nereaģēšanu uz smakām Sarkandaugavā

Sarkandaugavas iedzīvotāji nav mierā ar atbildīgo dienestu rīcību, saņemot informāciju par stipru smaku šajā rajonā, tikmēr Valsts vides dienests ir pārliecināts, ka rīcība bijusi operatīva.Sarkandaugavas attīstības biedrības valdes loceklis Ēriks Daliba aģentūru LETA informēja, ka, sajūtot smaku no Sarkandaugavas ziemeļu puses un manot, ka tās avots ir tankkuģis piestātnē, viņš sākotnēji ziņojis VVD diennakts dežūras tālrunim, kur darbinieks norādījis, lai zvanot glābšanas dienestam.

Vienu no Latvijas piesārņotākajām vietām attīra par Šveices miljoniem

Sākušies attīrīšanas darbi vienā no piesārņotākajām vietām Latvijā - Rīgas brīvostas teritorijā Sarkandaugavā, ceturtdien vēstīja telekanāls LNT.Darbus apmaksā Šveices iedzīvotāji, kuriem ar šo padomju varas laikos radīto piesārņojumu nav nekādas saistības. Par to, vai Latvijai pārskaitīt 15 miljonus franku jeb 14 miljonus eiro no Šveices nodokļu maksātāju naudas, tika rīkots pat speciāls referendums, kurā šveicieši nobalsojuši "Par".

Fotogrāfijas iziet ielās. Pastaiga Sarkandaugavā

Svētdien, 28. septembrī, Sarkandaugavā norisināsies īpaša pastaiga, kas ikvienam interesentam dos iespēju atklāt kontrastu pilnās apkaimes pagātni un pieskarties tās tagadnei, informēja organizatoru pārstāve Alise Upmale.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide