Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Tiesneši

Pilnā sastāvā ievēlēta Tiesnešu ētikas komisija

Tiesnešu neklātienes konferences otrajā vēlēšanu kārtā otrdien par Tiesnešu ētikas komisijas locekli no rajonu (pilsētu) tiesu tiesnešu izvirzītajiem kandidātiem ievēlēta Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas priekšsēdētāja vietniece Anda Kraukle, informē Tiesu administrācija.

Vējonis vēlētos, lai idejas tiesnešu algu celšanai top pēc vēlēšanām

Valsts prezidents Raimonds Vējonis sagaida, ka Tieslietu ministrija (TM) piedāvās priekšlikumus tiesnešu disciplināratbildības un kvalifikācijas novērtēšanas regulējuma pilnveidei, tomēr tam būtu jānotiek pēc vēlēšanām, trešdien pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Māri Kučinski (ZZS) sacīja prezidents.

Jāmaina tiesnešu algu aprēķināšana

"Diemžēl ir jāsaka, ka tiesnešu algu lieta nav nekas neparasts konstitucionālajā justīcijā," vakar, komentējot Satversmes tiesas (ST) spriedumu par tiesnešu algu atbilstību Satversmei, norādīja ST tiesnese Sanita Osipova. Tiesnešu atalgojuma aprēķinu sistēma būs jāmaina no 2019. gada, bet rindā stāv arī prokuratūras un tiesu darbinieki.

Kannās atceļ burkini aizliegumu

Francijas kūrortpilsētā Kannās atcelts aizliegums pludmalēs nēsāt visu ķermeni sedzošos peldkostīmus jeb burkini pēc Francijas augstākās administratīvās tiesas instances - Valsts padomes - pagājušās piektdienas lēmuma atcelt Vilnēvlubē pilsētas burkini aizliegumu, radot precedentu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide