Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Tukums

Tukumā pašvaldība izbūvē ielu uz Vienotības ziedotāja īpašumu

Iela Tukumā par pašvaldības naudu izbūvēta pēc partijas Vienotība ziedotāja lūguma, paslepus, izvēloties “savu” piegādātāju un neinformējot būvvaldi, izpētījis Latvijas Televīzijas raidījums de facto. Par vainīgo šobrīd tiek uzskatīta par darbiem atbildīgā amatpersona. Savukārt politiķi savu iespējamo interešu konfliktu neatzīst. Turpretim uzteic sevi par vietējo uzņēmēju atbalstīšanu un pilsētas infrastruktūras attīstīšanu.

Par 70 161 eiro veiks Lestenes baznīcas restaurāciju

Tukuma novada dome ar Bauskas rajona Rundāles pagasta Gunāra Grīnfelda individuālo restaurācijas uzņēmumu Rokajs slēgs līgumu par 70 161 eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli, par Lestenes baznīcas restaurācijas darbu veikšanu.

Turpmāk par driftošanu Tukuma ielās varēs sodīt līdz 250 eiro apmērā

Tukuma novada dome šonedēļ grozīja saistošos noteikumus "Par Tukuma novada sabiedriskās kārtības noteikumiem", aizliedzot publiskajās brauktuvēs īstenot dažādus trikus ar automašīnu, motociklu vai velosipēdu, piemēram, par driftošanu ieviešot sodu līdz 250 eiro, aģentūra LETA uzzināja Tukuma novada pašvaldībā.

Ugunsgrēkā Tukumā mirusi sirmgalve

Pagājušajā diennaktī ugunsgrēkos Latvijā gājis bojā viens cilvēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) informācija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide