Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Uldis Briedis

Foto: Lielā dzintara apmeklētājus sajūsmina Ulda Brieža fotoizstāde un igauņu kormūzikas grandi

Nedēļas nogalē Liepājas koncertzāles Lielais dzintars mākslas telpā Civita Nova tika atklāta leģendārā fotogrāfa Ulda Brieža fotoizstāde Brīvam būt. Pēc svinīgā notikuma koncertzāles vērienīgo akustiku pirmo reizi ieskandināja augsti godalgotais Igaunijas filharmoniskais kamerkoris, diriģenta Tenu Kaljustes vadībā atskaņojot igauņu mūzikas dižgaru Arvo Perta un Veljo Tormisa daiļradi.

Liepājas koncertzālē atklās Ulda Brieža fotoizstādi Brīvam būt

No 13. janvāra līdz 30. martam Liepājas koncertzāles Lielais dzintars mākslas telpā Civita Nova skatāma fotogrāfa Ulda Brieža izstāde Brīvam būt, kas atspoguļo Latvijas kultūras autoritātes visdažādākajos dzīves mirkļos laika posmā no 1966. līdz 2010. gadam.

Ingvars Leitis. Uldis Briedis. Latviešus Sibīrijā meklējot

Grāmatu apgāds Lietusdārzs izdevis grāmatu Latviešus Sibīrijā meklējot. To veido 1975. gadā Ingvara Leiša sarakstītā dienasgrāmata un Ulda Brieža uzņemtās fotogrāfijas, pavēstīja apgāda pārstāve Ilona Liedeskalniņa.

(VIDEO) Bijušais Dienas fotogrāfs Uldis Briedis: Vienmēr jābūt gatavam

Gada pēdējā mēneša sākumā notiks kāda ļoti īpaša kalendāra atklāšana - 1.decembrī klajā nāks ekskluzīvs kalendārs, kurā iekļauti 12 bijušā Dienas fotogrāfa Ulda Brieža uzņemti attēli. Uldis Briedis pats izvēlējies 12 no savām melnbaltajām ainavu fotogrāfijām, kuras iekļaut ekskluzīvā kalendārā Plusi un mīnusi. Mīnusi un plusi. Tas ar Latio atbalstu tiks izdots 800 gabalu lielā tirāžā un netiks pārdots. Par godu šim notikumam tapušas mini-intervijas ar Uldi Briedi, kurā viņš atminas dažādus interesantus gadījumus no savas profesionālās dzīves, kā arī runā par fotogrāfa talantu un kalendārā iekļautajiem attēliem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide