Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Urzula fon der Leiena

Leiena atzīst kļūdas ES vakcinācijas stratēģijā

Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena atzinusi, ka Eiropas Savienības (ES) vakcinācijas stratēģijā pieļautas kļūdas, bet vienlaikus aizstāvēja stratēģijas galvenos principus.

Leiena vaino Dombrovski vakcīnu eksporta kontroles shēmas kļūdā

Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena vainojusi EK viceprezidentu un Eiropas Savienības (ES) tirdzniecības komisāru Valdi Dombrovski pārpratumā saistībā ar Ziemeļīriju, kas izraisījās pēc Covid-19 vakcīnu eksporta kontroles shēmas pieņemšanas.

Leiena: Pēc Brexit sarunās nākamās dienas būs izšķirošas

Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena trešdien paziņojusi, ka pēc Brexit sarunās ar Lielbritāniju panākts progress un nākamās pāris dienas būs izšķirošas. Taču Leiena norādīja, ka nevar pateikt, vai vienošanos galu galā izdosies noslēgt.

Leiena: Izredzes noslēgt pēc Brexit vienošanos ir mazas

Izredzes, ka Eiropas Savienībai (ES) izdosies noslēgt pēc Brexit vienošanos ar Lielbritāniju, ir mazas, piektdien bloka līderiem teikusi Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena, pavēstīja avoti ES.

Leiena pamet samitu un dodas pašizolācijā

Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena devusies pašizolācijas režīmā, kad viņas biroja darbiniekam ceturtdien testā konstatēta inficēšanās ar Covid-19 vīrusu.

EK prezidente pašizolējas līdz otrdienas rītam

Pagājušajā otrdienā Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena piedalījusies sanāksmē, kurā bijusi persona, kurai vakar apstiprināta Covid-19 saslimšana, Leiena ziņo mikroblogošanas vietnē Twitter.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide