Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +20 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 30. maijs
Lolita, Vitolds, Letīcija

Vaira Vīķe-Freiberga

Vīķi-Freibergu godina par ieguldījumu Latvijas dalībā NATO

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) trešdien Rīgas pilī bijušajai Valsts prezidentei Vairai Vīķei-Freibergai pasniedza jaunizveidoto balvu par sabiedrības iesaisti diskusijās un izpratnes veidošanā par NATO lomu Latvijas un starptautiskajā drošībā, aģentūru LETA informēja prezidenta padomnieks Mārtiņš Drēģeris.

Vīķe-Freiberga un Lancmanis Rundāles pilī sarunāsies par diplomātijas vēsturi

Sestdien, 30. jūlijā, Rundāles pilī ar četriem dažādiem notikumiem norisināsies Liepājas Simfoniskā orķestra rīkotais festivāls Liepājas skaņas Rundāles pilī, un pulkst. 17 interesenti aicināti baudīt arī koncertsarunu, kurā piedalīsies bijusī Latvijas Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga un ilggadējais Rundāles pils muzeja direktors Imants Lancmanis.

Latvijas koncertzālēs izrādīs dainu kamermistēriju Es, karā aiziedams…

Latvijas valsts svētku mēnesī no 5. līdz 8. novembrim Latvijas koncertzālēs – Cēsīs, Ventspilī, Liepājā – un arī Rīgas Splendid Palace bez maksas būs iespēja skatīties komponistes Gundegas Šmites un režisora Aleksandra Okonova videokoncertu jeb dainu kamermistēriju Es, karā aiziedams… Pirms videokoncerta būs tikšanās ar radošās komandas pārstāvjiem un tiks rādīta Vairas Vīķes-Freibergas un Oresta Silabrieža videosaruna par kara vēstījumiem latviešu tautasdziesmās, 20. gadsimta karošanas pieredzi un mūslaikiem, varonību un malā stāvēšanu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide