Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +23 °C
Skaidrs
Svētdiena, 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts

Valdības deklarācija

LDDK: Valdības deklarācijā trūkst skaidra redzējuma un ambiciozu mērķu ekonomikā

Valdības deklarācija neliecina par tā veidotāju izpratni par ekonomisko situāciju valstī un nepiedāvā datos balstītas prognozes par to, ka kaut kas turpmākajos trīs gados valstī varētu uzlaboties, trešdien pēc Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) tikšanās ar ministru prezidenta amata kandidāti Eviku Siliņu (JV) un citiem potenciālajiem jaunās valdības ministriem žurnālistiem pauda LDDK pārstāvji.

Interpretācijas riski

Nevainīguma prezumpcija, manuprāt, piemērojama arī amatpersonām un valsts struktūrām – kamēr nav pierādījumu par pretējo, es kā labticīgs pilsonis pieņemu, ka kādu paziņojumu vai lēmumu motivācija ir sabiedrības intereses.

Kučinskis izbrāķējis ministriju iesniegtos rīcības plānus

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) nav apmierināts ar ministriju iesniegtajiem nozaru rīcības plāniem un uzdevis tos pārstrādāt, aģentūra LETA uzzināja Ministru kabinetā.Nākamajā nedēļā, 7.aprīlī, bija paredzēta valdības tikšanās ar sociālajiem partneriem, lai apspriestu rīcības plānu, tomēr premjers šo tikšanos ir atcēlis, jo ministrijas nav izpildījušas uzdoto uzdevumu.

Obligātā veselības apdrošināšana bez aprisēm, bet prioritāte

Topošās Māra Kučinska (ZZS) valdības deklarācijā ierakstīts: "Izstrādāsim obligātās veselības apdrošināšanas sistēmas modeli, nosakot veselības obligāto iemaksu bāzes avotu un likmes apmēru." Tas nav nekas jauns, un par to jau runā vairākus gadus. Tagad, ierindojot šo uzdevumu prioritāšu skaitā, paveras lielāka cerība, ka kaut kas lietas labā arī tiks darīts. Tomēr konkrētības joprojām nav, trešdien vēsta laikraksts Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide