Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +24 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 18. jūnijs
Madis, Alberts

Valmiera

Valmierā notiks Starptautiskais ziemas mūzikas festivāls

Janvārim Valmierā ir īpaša skaņa – gads tiek iesākts ar Starptautiskā ziemas mūzikas festivāla koncertiem. Šogad festivāls norisināsies visu mēnesi, piedāvājot Valmierā apmeklēt gan profesionālu mūziķu koncertus, gan dzirdēt Valmieras novada mūzikas skolu audzēkņu, gan draugu no Limbažu novada un Lietuvas sniegumu.

Gaušu no RFS pārceļas uz Valmieru

Brazīliešu uzbrucējs Leu Gaušu no Latvijas futbola virslīgas komandas RFS pārcēlies uz "Valmieru", informē galvaspilsētas klubs.

Valmierā skatāma Anša Starka fotogrāfiju izstāde

Līdz 21.maijam Valmierā, Vecpuišu parkā, apskatāma Anša Starka fotogrāfiju izstāde, kurā redzamie darbi tapuši Valmierā, Valmieras novada pilsētās un to apkārtnē pēdējo divu gadu laikā, informēja Valmieras novada pašvaldības pārstāve Liene Jakobsone.

FOTO: Ieguldot 190 000 eiro, Valmierā uzbūvē otro unikālas konstrukcijas tenisa halli

Valmieras novadā ikvienam ir iespēja atrast sev tīkamu sporta veidu, par ko liecina ne vien Trīs Zvaigžņu balva 2022 atkārtots tituls Gada sporta pašvaldība, bet arī uzņēmēju atbilstoša rīcība, lai novadniekiem nodrošinātu dažādu sporta veidu apgūšanu visām vecuma grupām un profesionalitātes līmenim. Atsaucoties uz arvien pieaugošo interesi par tenisa prasmju apgūšanu, Kocēnos, turpat pie Valmieras, 12. februārī oficiāli atklāta jau otrā Bestes tenisa kortu halle.

Valmieras muzeja jaunajā ēkā novietots pirmais eksponāts

Svarā apmēram 100 kilogrami, diametrā 33 centimetri – šāda granīta lode pirms vairākiem gadsimtiem caursita Valmieras pils biezo mūri. Tā palika laika un zemes slāņu apslēpta, līdz 2018. gada arheoloģiskajos izrakumos lielgabala lodi atrada. Tagad tā pirmā ieņem savu vietu topošajā ekspozīcijā de Woldemer, kas ikvienam interesentam būs apskatāma gan jaunajā ēkā virs pils pagrabiem, gan restaurētajās Valmieras muzeja ēkās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide