Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Valmiera

Valmieras autoostā muzicēšanai pieejamas klavieres

Līdz janvāra vidum Valmieras autoostā muzicēšanai pieejamas īpaši svētkiem uzpostas publiskās klavieres, aģentūru LETA informēja SIA VTU Valmiera sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Bulmeistare.

Valmieras maratona laikā paredzēti satiksmes ierobežojumi

Svētdien, 18.septembrī, Valmierā notiks Sportlat Valmieras maratons, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Valmierā pagaidām nekas neliecina par opozīciju valdošajai partijai

Starp trīspadsmit deputātiem, kuri patlaban strādā Valmieras pilsētas domē un pārstāv četras partijas, ir trīs skolu direktori, viens augstskolas mācībspēks, divi ārsti un viena medicīnas māsa. Ir arī divi uzņēmēji, sporta treneris un teātra direktore.Kopš 2013.gada, kad pašvaldību vēlēšanās pārliecinoši - ar vairāk nekā 60% balsu - uzvarēja vietējā partija Valmierai un Vidzemei, valstī ir nedaudz mainījusies politiskā situācija.

Baiks: Neslēpšu, ka cīnos par Valmieras interesēm

Drīz būs pagājis pusgads, kopš Valmieras domes priekšsēdis Jānis Baiks atteicās kļūt par premjeru. Intervijā žurnālistei Inārai Eglei viņš apgalvo – nenožēlo, ka palika Valmierā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide