Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Veselības ministrs

Dienas infografikas: Veselības ministri laika posmā no 1990. līdz 2019. gadam

Dienas infografikas ir laikraksta autoru skatījums uz dažādiem procesiem un notikumiem vēsturiskā griezumā. Infografikas tiek veidotas gan pašpietiekamas, gan jautājumus raisošas, secinājumus atstājot lasītāju pašu ziņā. Apskatāmo tēmu loks - visplašākais. Vairāk par Dienas infografikām - zināms@diena.lv.

Saeima apstiprina Čakšu veselības ministra amatā (papildināts 10:57)

Saeima ceturtdien veselības ministra amatā apstiprināja līdzšinējo Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas vadītāju Andu Čakšu.Par Čakšas apstiprināšanu veselības ministra amatā balsoja 78 deputāti, pret bija trīs parlamentārieši, bet atturējās četri.Čakšu šim amatam izvirzīja Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) pēc līdzšinējā ministra Gunta Belēviča demisijas.

Belēviča vieta tukša nepaliks

Jau ceturtdien Saeima varētu lemt par Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas vadītājas Andas Čakšas apstiprināšanu veselības ministra amatā. Tas vien jau liecina, ka veselības ministra Gunta Belēviča (ZZS) nomaiņa bija tikai laika jautājums, pirmdien vēsta laikraksts Diena.

LĀB aicina veikt nopietnu auditu Veselības ministrijas sistēmā

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atbalsta visu citu ārstu profesionālo nevalstisko organizāciju prasību izdalīt no valsts budžeta lielāku finansējumu veselības aprūpei. Mūsu interesi piesaistījis premjerministra Māra Kučinska (ZZS) piedāvājums 35 miljonus eiro reformām un daļu no sociālā budžeta novirzīt veselības aprūpei.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide