Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vitamīni

Aizsargbarjera pret uzbrukumiem

Vairāk stresa, vairāk slodzes darbā un sadzīvē, biežāka uzturēšanās iekštelpās, iespējams, kopumā arī mazāk kustību – tas viss rudenī un ziemā mēdz samazināt organisma dabiskās aizsargspējas. Tomēr cilvēka imūno sistēmu, kas ir galvenais sargkareivis cīņā pret mikrobiem un to izraisītām infekcijām, var stiprināt, īpaši piedomājot par galvenajiem imunitātes uzturēšanas pamatprincipiem: sabalansētu uzturu, pilnvērtīgu miegu, veselīgām fiziskajām aktivitātēm svaigā gaisā.

Pavasara restarts, par ko ķermenis priecāsies

Ne vienmēr un ne visiem pavasara atnākšana sākas ar nogurumu un vispārēju pašsajūtas pasliktināšanos, tomēr pavasaris ikvienam ir ieteicamākais laiks, lai atjaunotu vitamīnu un svarīgāko minerālvielu rezerves organismā, tā palīdzot tam atmosties un restartēties pēc ziemas.

Sīpoli veselības uzturēšanai

Lai arī daudziem sīpols nav visiecienītākais dārzenis uzturā, tā mizošanas laikā paciešot rūgtās asaras, labāk domāt par sīpola ievērojamo lietderību veselības uzturēšanā, lasāms laikraksta Diena šīsnedēļas pielikumā Senioru Diena.

Vitamīnu spridzeklis ar ingveru

Ingvers ir viena no vecākajām un populārākajām austrumu garšvielām, ko izmanto arī ārstniecībā.

Pētījums: Divus miljardus cilvēku apdraud slēptais bads

Starptautiskais Uztura politikas izpētes institūts (IFPRI) pirmdien brīdinājis par riskiem, ko rada "slēptais bads"_ _jeb vitamīnu un minerālvielu trūkums organismā, kas skar vairāk nekā divus miljardus cilvēku.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide