Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +10 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 25. marts
Māra, Marita, Mārīte, Mare

Vsaa

Pensijas un pabalstus turpmākos divus gadus par 8,22 miljoniem piegādās Latvijas pasts

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) uz gadu noslēgusi 8,22 miljonus eiro vērtu līgumu ar VAS Latvijas pasts par valsts pensiju, pabalstu un atlīdzību skaidras naudas maksājumu piegādi klienta dzīvesvietā un pakalpojumu sniedzēja noteiktajās izmaksu vietās, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā publicētā informācija.

VSAA direktore: Tie, kas iemaksas veic no minimālās algas, diez vai būs apmierināti ar pensiju

"Bažas rada tie cilvēki, kas iemaksas veic no minimālās algas. Diez vai viņi būs apmierināti ar savu pensiju," intervijā Rūtai Kesnerei norāda Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) direktore Inese Šmitiņa.Fragments no intervijas:Kāda šobrīd ir situācija valsts sociālās apdrošināšanas budžetā, un cik liels ir uzkrājums?Ja runājam par šāgada pirmajiem septiņiem mēnešiem, tad ieņēmumi pārsniedz izdevumus par 55 miljoniem eiro, līdz ar to palielinājies arī uzkrājums.

Bezdarbnieka pabalstu nevarēs saņemt, ja persona būs nodarbināta citā valstī

Labklājības ministrija (LM) plāno likumu Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam papildināt ar nosacījumu, ka bezdarbnieka pabalsta izmaksu izbeigs, ja Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) konstatēs, ka pabalsta saņēmējs ir nodarbināts citā valstī, informē LM pārstāve Marika Kupče.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide