Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Z-Towers

Uz laiku apturēta kompleksa Z-Towers būvniecība

Nekustamā īpašuma attīstītāja AS Towers Construction Management uz laiku apturējusi daudzfunkcionālā kompleksa Z-Towers būvniecību, aģentūrai LETA apstiprināja uzņēmumā.

Darba inspekcija ļauj turpināt Z-Towers būvniecību

Valsts darba inspekcija (VDI) ir pilnībā atļāvusi turpināt augstceltņu "Z-Towers" būvdarbus, jo projekta attīstītājs ir novērsis inspekcijas saskatītos iespējamos draudus nodarbināto veselībai, pastāstīja VDI eksperts ārējo sakaru jautājumos Aivis Vincevs.Kā ziņots, 13.decembrī augstceltņu "Z-Towers" būvlaukumā, krītot no augstuma, gāja bojā 21 gadu vecs strādnieks.

Pēc traģiskā negadījuma aptur Z-Towers būvniecību

Pēc traģiskā negadījuma, kad piektdien augstceltņu Z-Towers būvlaukumā, krītot no augstuma, gājis bojā 21 gadu vecs strādnieks, uz izmeklēšanas laiku objektā ir apturēti visi būvdarbi, tie tiks atsākti tikai pēc negadījuma vietas apsekošanas un sakopšanas darbiem, portālam Diena.lv pavēstīja A/S Towers Construction management.

Pārdaugavas Z-torņos viesnīcas un biroju vietā būs dzīvokļi

Par spīti tam, ka augstceltnes Z-Towers projektēšana Pārdaugavā tika sākta jau pirms astoņiem gadiem un sākotnēji kompleksu bija plānots pabeigt 2010. gada pirmajos mēnešos, ekonomiskās krīzes un projekta tehnisko aspektu apšaubīšanas dēļ vērienīgās būves celtniecība nobeigumam tuvojas tikai šobrīd, abiem ēkas torņiem strauji paceļoties Rīgas ainavā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide