Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Zaao

Latvijas iedzīvotāji realizē 172 vides projektus iniciatīvas 100 darbi Latvijai ietvaros

Autobusa pieturvieta kā Hobitu namiņš, koka velosipēdu parks, zaļie dzelzceļi, ratiņu pastaigu trase jaunajām māmiņām, ēku izdaiļošana ar mākslas grafiti, dižkoku alejas un jauni meži, krāšņi mākslas soliņi un 100 rožu dārzs – tie ir tikai daži no 172 vides labiekārtošanas, izdaiļošanas un vides izglītības darbiem, ko paveikuši Latvijas cilvēki un kas pieteikti Latvijas simtgadei veltītajā vides iniciatīvā 100 darbi Latvijai.

Žurnālista eksperiments atklāj iespējamu krāpšanos atkritumu šķirošanā

Atkritumu šķirošana, par kuru tiek saņemta liela nauda notiek tikai uz papīra. Par to liecina TV3 raidījuma Nekā Personīga veikts eksperiments. Februārī raidījuma žurnālists uzstādīja vairākus GPS raidītājus Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācijas ( ZAAO) automašīnām, kas ved atkritumus uz Daibes poligonu. Un GPS raidītāju signālus vēroja trīs nedēļas.

"Daibe" sāk ražot elektroenerģiju no poligona gāzes

Ziemeļvidzemes reģionālajā atkritumu noglabāšanas poligonā "Daibe" realizēts atjaunojamās enerģijas projekts, kas paredz poligona gāzes savākšanu no pirmās atkritumu noglabāšanas krātuves un tās tālāku izmantošanu elektroenerģijas ražošanai, aģentūrai BNS pavēstīja Ziemeļvidzemes Atkritumu apsaimniekošanas organizācijas (ZAAO) attīstības daļas vadītāja vietnieks Kaspars Pabērzs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide