Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Zelta Globuss

Globusiņu atskaņas

Ja kāds students vēl nav izraudzījies sava pētījuma tēmu, lūdzu, ideja – izpētīt, vai respektablāko ārzemju kinobalvu piešķiršanas fakts konkrētām filmām ietekmē to kases panākumus Latvijā vai vismaz kļūst par impulsu publikai tās izvēlēties savā kultūras patēriņa ēdienkartē.

Beverlihilsā pasniegti Zelta globusi

Losandželosas piepilsētā Beverlihilsā svētdien (pirmdien pēc Latvijas laika) notika 75.ikgadējā "Zelta globusu" pasniegšanas ceremonija, un galveno apbalvojumu kā gada labākā kinofilma drāma saņēma režisora Mārtina Makdonaha darbs "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri".

Cerība un radošums

Svētdienas vakarā Losandželosā notika 74. Zelta globusa balvu pasniegšanas ceremonija, kurā triumfēja Demjena Šazela mūzikls La La Land. Kalifornijas sapņi ar Emmu Stounu un Raienu Goslingu galvenajās lomās.

Zelta globusa balvās dominē La La Land

Losandželosā svētdien (pirmdien pēc Latvijas laika) tika pasniegtas Zelta globusa balvas, un visvairāk godalgu ieguva režisora Deimiana Šazela kinomūzikls La La Land.

La La Land nominēta septiņām Zelta globusa balvām

Zelta globusa balvu nominācijā šogad dominē režisora Deimiana Šazela kinomūzikls La La Land, kas izvirzīts apbalvošanai septiņās kategorijās, tostarp kā labākā komēdija vai mūzikls.

Zelta globusa nomināciju līdere - drāma Kerola

Par ceturtdien, 10. decembrī, izzņoto Zelta globusa/Golden Globe balvu nomināciju līderi kļuvusi drāma Kerola/Carol, kas apbalvojumam izvirzīta piecās kategorijās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide