Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +17 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 8. augusts
Vladislava, Vladislavs, Mudīte

Zelta globuss

Globusi un procesi

Lai gan balva Zelta globuss tiek plaši kritizēta, tā nav zaudējusi nozīmi kā būtisks kino gada ražas izvērtējums, kas ļauj orientēties plašajā audiovizuālās produkcijas klāstā

Vestsaidas stāsts un suņa spēks

Svētdien, 9. janvārī, Losandželosā norisinājās 79. Holivudas ārvalstu preses asociācijas balvas Zelta globuss pasniegšanas ceremonija (bez publikas klātbūtnes un televīzijas translācijas), kurā triumfēja Jaunzēlandes režisores Džeinas Kempiones uzņemtais vesterns Suņa spēks/The Power of Dog pēc amerikāņu rakstnieka Tomasa Sevidža 1967. gadā sarakstītā romāna motīviem.

Globusiņu atskaņas

Ja kāds students vēl nav izraudzījies sava pētījuma tēmu, lūdzu, ideja – izpētīt, vai respektablāko ārzemju kinobalvu piešķiršanas fakts konkrētām filmām ietekmē to kases panākumus Latvijā vai vismaz kļūst par impulsu publikai tās izvēlēties savā kultūras patēriņa ēdienkartē.

Beverlihilsā pasniegti Zelta globusi

Losandželosas piepilsētā Beverlihilsā svētdien (pirmdien pēc Latvijas laika) notika 75.ikgadējā "Zelta globusu" pasniegšanas ceremonija, un galveno apbalvojumu kā gada labākā kinofilma drāma saņēma režisora Mārtina Makdonaha darbs "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri".

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide