Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Zemgale

Kurzemes Šveice, kas nepatīkami iekrīt Zemgalē

Ņēma un uzmeta – tā īsi un kodolīgi var raksturot procesu, kādā izšķīrās Kandavas novada liktenis šovasar Saeimā pieņemtās administratīvi teritoriālās reformas (ATR) laikā. Kandavnieki neslēpj, ka aktīvi aizstāvēja savas intereses dažādās politiskās partijās. Novadam bija arī koalīcijā ietilpstošās KPV LV politiskā aizmugure. Atsevišķu deputātu atbalsts bijis pat apsolīts, un aprēķini liecināja – balsīm jāsanāk. Tomēr Saeimas galīgajā balsojumā šā novada nākotni izšķīra poga ''atturas'', kuru nospieda vairākums Nacionālās apvienības (NA) pārstāvju.

Zemgalē aiztur vides piesārņotāju, kurš ceļmalas nolējis ar indīgu šķidrumu

Pēc divu dienu novērošanas, VVD Jelgavas reģionālā vides pārvalde (RVP) kopīgi ar Valsts policijas (VP) darbiniekiem nedēļas nogalē aizturēja vides piesārņotāju, kas no automašīnas ar indīgām ķīmiskām vielām bija nolaistījis ceļmalas Jelgavas un Bauskas novadā vairāku kilometru garumā. Par konstatēto pārkāpumu ir sākts kriminālprocess.

Zemgalē vīrieši mežā iezāģē sev kājā un rokā

Zemgalē sestdien divi vīrieši divos atsevišķos gadījumos guvuši darba traumas, strādājot ar zāģi mežā, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Zemgales pensionāri sapulcē grib sagaidīt atbildes par risinājumiem pensiju saņēmēju nevienlīdzības mazināšanā

7.aprīlī no plkst.11 Jelgavā, Jelgavas novada domes zālē, notiks Zemgales pensionāru biedrību apvienības sapulce, kurā no valsts amatpersonām pensionāri grib dzirdēt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar pensiju saņēmēju nevienlīdzības mazināšanu, aģentūru LETA informēja Jelgavas pensionāru biedrības un Latvijas Pensionāru federācijas pārstāvis Jānis Felsbergs.

Zemgalē sirmgalvis iezāģē rokā

Zemgalē 80 gadus vecs vīrietis pamatīgi iezāģējis sev rokā, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide