Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +2 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 4. marts
Alise, Auce, Enija

Grāmatas

Izdota grāmata par fotogrāfu Eiženu Finku

Izdevniecībā Neputns izdota fotogrāfa un fotovēsturnieka Pētera Korsaka grāmata par fotogrāfu Eiženu Finku (1885–1958) Eižens Finks. Fotogrāfs leģenda. Grāmatas dizaina autore - Anna Aizsilniece.

Izdots dzejas krājums bērniem Zvēru barošana

Izdevniecība Pētergailis laidusi klajā Ineses Paklones dzejoļu krājumu bērniem Zvēru barošana ar Gundegas Muzikantes ilustrācijām, informēja izdevniecības pārstāvis Kaspars Eizentāls.

Izdota grāmata par gleznotāju Otīliju Leščinsku

Apgāds Neputns laidis klajā literatūras un teātra zinātnieces un kritiķes Silvijas Freinbergas grāmata par maz zināmo gleznotāju Otīliju Leščinsku (1884–1923) Tija. Māksla, revolūcija, mīlestība

Daniela Saskinda grāmata Pasaule bez darba rosina ielūkoties darba tirgus nākotnē

Apgāds Jānis Roze izdevis britu ekonomista un nodarbinātības politikas eksperta Daniela Saskinda grāmatu Pasaule bez darba, kas rosina ielūkoties darba tirgus nākotnē. Kas mūs sagaida, kad tehnoloģiju straujās attīstības laikmetā cilvēku darbaspēks kļuvis aizstājams? Vai pret to ir iespējams cīnīties un kā? Vai varbūt tomēr pielāgoties?

Iznāk pētnieku kolektīva grāmata par daudzbalsību

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) sadarbībā ar izdevniecību Musica Baltica un Latvijas Nacionālo kultūras centru laidusi klajā grāmatu un CD-ROM Shaping Sounds and Values: Multipart Music as a Means of Social and Cultural Interaction