Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +9 °C
Daļēji saulains
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Novados

Pērn Kurzemē no ārvalstīm atgriezies 281 cilvēks

Pēc dzīves ārvalstīs pērn Kurzemes reģionā atgriezies 281 cilvēks, un vēlmi atgriezties pauduši vēl 220 cilvēki, aģentūru LETA informēja Kurzemes plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Homka.

Bartaševičs tiesā apstrīdējis viņa atstādināšanu no mēra amata

No Rēzeknes domes priekšsēdētāja amata atstādinātais Aleksandrs Bartaševičs (Kopā Latvijai) tiesā apstrīdējis vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministres Ingas Bērziņas (JV) parakstīto rīkojumu par viņa atstādināšanu no amata, aģentūra LETA noskaidroja Administratīvā rajona tiesā Rēzeknē.

FOTO: Bargais sals Jaunķemeru pludmalē

Brīvdienās rīti Jūrmalā iesākās ar vērienīgu skatu – Jaunķemeru pludmalē varēja novērot kā kūp jūra, gar krastu izveidojušies nelieli ledus krāvumi, veidojot interesantus rakstus. Sals sasniedzis mīnus 24 grādus.

Jūrmalas iedzīvotājiem ar jauno gadu vilciens bez maksas

Lai piesaistītu iedzīvotājus deklarēties, daļa pašvaldību izmanto ne tikai dažādus maksas atvieglojumus, bet arī organizē kultūras un sporta pasākumus, veicina dažādu brīvā laika pavadīšanas iespēju attīstību. Tas arī palīdzot ne tikai noturēt savus iedzīvotājus, bet mudina arī citus deklarēt savu dzīvesvietu konkrētajā pašvaldībā. Jūrmalas pašvaldība decembrī iesākto lēmumu par bezmaksas vilciena biļetēm saviem iedzīvotājiem plāno arī turpināt jaunajā gadā. Kā plānotie lēmumi strādā, devās noskaidrot raidījums 360TV Ziņneši.