Laika ziņas
Šodien
Migla
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Novados

Rēzeknes mērs Bartaševičs atstādināts no amata

Šodien Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV) parakstījusi rīkojumu par Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča (Kopā Latvijai) atstādināšanu par nozīmīgiem pārkāpumiem, aģentūru LETA informēja ministrijā.

Vidzemes slimnīcā sagaidīti šī gada pirmie trīnīši – visi puisīši

Šīs nedēļas sākumā Vidzemes slimnīcā, vecāku Ilzes un Braena ģimenē, ienāca trīs jaunas atvasītes – Evans, Stefans un Neitans, kas arī šādā secībā ieraudzīja pasauli. Vidzemes slimnīcā šajā gadā šie ir pirmie trīnīši, un iepriecināja ne tikai visus ģimenes locekļus, bet arī slimnīcas personālu.

Maksu par iebraukšanu Jūrmalā pagaidām turpinās iekasēt līdzšinējā kārtībā

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) līdz šim nav apstiprinājusi Jūrmalas domes 29.jūnijā pieņemtos saistošos noteikumus par iebraukšanas maksas noteikšanu Jūrmalā visu gadu, līdz ar to pašlaik paliek spēkā līdzšinējā kārtība, kad ziemas sezonā par iebraukšanu kūrortpilsētā nav jāmaksā.

Mainās Vidzemes šosejas remontdarbu apbraucamais ceļš

Vidzemes šosejas (A2) remontdarbu laikā slēgtos posmos no otrdienas var apbraukt pa reģionālo autoceļu Valmiera-Cēsis-Drabeši (P20) un vietējo ceļu Cēsis-Rāmuļi-Bānūži (V294), aģentūru LETA informēja VSIA Latvijas valsts ceļi (LVC) pārstāvji.